Mechanik na opravu zlievarenských foriem

BRIXIAPRESS, s.r.o.

Miesto práce
Príboj 549, 976 13 Slovenská Lupča, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobnej prevádzke v zlievarni v Slovenskej Ľupči alebo vo výrobnej prevádzke vo Vlkanovej, ktorá sa zaoberá opracovaním výrobkov a ich finálnou kontrolou.
Práca na 3 zmeny.

Bonusy - dochádzkový a individuálny
Príplatky - nočné a za prácu nadčas

Informácie o výberovom konaní

Seriózny záujem o dlhodobú prácu.
Výkon práce je v Slovenskej Ľupči a vo Vlkanovej. Od cca 06/2017 len vo Vlkanovej. V prípade záujmu o pracovnú pozíciu uveďte aj miesto výkonu práce, kde chcete prácu vykonávať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Zlievarenská spoločnosť, technológia vysokotlakového liatia hliníka vrátane mechanického opracovania.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2932385  Dátum zverejnenia: 15.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou