Upratovačka / Chyžná skrátený pracovný úväzok (30h/týždeň)

British Embassy

Miesto práce
Panská 16, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
700 Euro (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úvod
Britské veľvyslanetcvo v Bratislave prijme do zamestnania na skrátený pracovný úväzok (30h/týždeň) Upratovačku/Chyžnú na bežné domáce práce, upratovanie a iné služby na zabezpečenie poriadku a čistoty na rezidencii veľvyslanca.

Náplň práce
• Bežné denné domáce práce (t.j. upratovanie, žehlenie, vysávanie, utieranie prachu, pranie);
• Upratovanie a údržba kuchynského zariadenia;
• Dopľňanie kontaktov do zoznamu dodávateľov;
• Vedenie inventáru čistiacich prostriedkov a materiálu;
• Dodržiavanie bezpečnostných predpisov pri upratovaní a používaní čistiacich výrobkov;
• Vykonávanie úloh chyžnej vrátane prípravy izieb a ubytovania pre oficiálnych hostí;
• Vypomáhanie pri oficiálnych akciách napr. uvítanie hostí, nastretie stolov, šatňa, podávanie čaju a pod.;
• Nahlasovanie vedúcemu pracovníkovi potrebu údržby alebo opráv;
• Spolupráca so zamestnancami rezidencie a veľvyslanectva pri príprave akcií a iných požiadavkách;
• Iné úlohy v prípade potreby (napr. čistenie striebra, pomoc pri kontrole inventárov, dekorácia stolov).

Požadované skúsenosti a zručnosti
• Odborná prax (upratovane a/alebo služby chyžnej);
• Starostlivosť o zákazníka;
• Dobré komunikačné schopnosti, tímová práca a spolupráca s veľvyslancom a ostatnými obyvateľmi a zamestnancami domácnosti rezidencie;
• Zmysel pre detail;
• Dobré organizačné schopnosti;
• Iniciatíva a flexibilita;
• Základná znalosť slovenského jazyka potrebná, znalosť anglického jazyka vítaná.

Podmienky
Ponúkaná pozícia je na čiastočný úväzok 30 hodín/týždeň (5 dní do týždňa). Zamestnanec môže byť požiadaný, aby pracoval večer alebo počas víkendov. Pracovný čas je flexibilný s možnosťu náhradného voľna alebo platených nadčasov za hodiny odpracované navyše.
Veľvyslanectvo neposkytuje pomoc pri získavaní víz alebo inej podpory alebo náklady na presťahovanie.
Úspešný kandidát bude podrobený odbornej a bezpečnostnej previerke a musí mať platné pracovné povolenie na území Slovenskej republiky (ak je to potrebné).

Ponúkaný plat na túto pozíciu je 700 Euro (brutto) mesačne plus stravné, vyplácaný 13 x za rok. Zamestnávateľ poskytuje uniformu. Zmluva bude uzatvorená na 12 mesiacov s možnosťou predľženia na dobu neurčitú.
Miestni zamestnaci Britského veľvyslanectva na Slovensku sa riadia podľa príslušných slovenských zákonov.

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti
Všetci žiadatelia musia mať povolenie na pobyt a prácu v Slovenskej republike.

Ak mate záujem o ponúkanú pozíciu, je potrebné si vybrať jeden z nasledovných spôsobov zaslania Vašej žiadosti:

- v slovenskom jazyku alebo v anglickom jazyku - zašlite Váš životopis a motivačný list na emailovu adresu: [email protected]

alebo
- v anglickom jazyku cez FCO Local Posts na stránke: https://fco.tal.net/vx/appcentre-ext/brand-2/candidate/so/pm/4/pl/1/opp/1703-Cleaner-Maid-SVK971/en-GB

Uzávierka žiadostí je streda, 9. november 2016.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

zahraničné zastupiteľstvo

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2779904  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 Euro (brutto)