HR Business Partner

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 320 EUR/mesiacReálnu výšku mesačnej mzdy stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi tvoje zodpovednosti bude patriť:
*Podieľať sa na nastavení HR stratégie na Slovensku a vytvoriť tak prostredie, v ktorom sa talentom darí a rastú (a spolu s nimi aj biznis).
*Poskytovať líniovým manažérom a slovenským kolegom rady z pracovno-právnej oblasti, aby si boli oni aj ty istí, že je všetko tak, ako má byť.
*Aktívne riadiť a posúvať vpred kľúčové HR procesy (Talent & Performance Management, Development, Salary review) a strategicky pracovať s talentmi.
*Aktívne sa podieľať na transformácii biznisu a aktívne prichádzať so spôsobmi ako posunúť slovenskú pobočku na ďaľší level
*Strategicky sa pozrieť na OD a formovať ho tak, aby nielen zodpovedal potrebám biznisu (a samozrejme musí byť všetko v súlade s firemnou politikou) ale zaistil aj jeho rast.
*Podporiť líniových manažérov pri nábore a onboardingu nových členov tímu – tak, aby sme im pomohli vybrať toho správneho človeka na správne miesto.
*Pomáhať s HR marketingom – spoluvytvárať to, aký bude obraz spoločnosti navonok.
*Zhromažďovať podklady pre mzdovú účtovníčku a koordinovať mzdovú agendu tak, aby kolegovia dostali za svoju prácu odmenu, ktorú si zaslúžia.
*Spoluvytvárať kultúru dôvery, otvorenej komunikácie a spolupráce. *Vysvetliť kolegom, že odmena nemusí byť iba peňažná.
*Mať oči otvorené, ak budú kolegovia potrebovať sa v niečom precvičiť a vytrénovať.
*Poskytovať líniovým manažérom a slovenským kolegom rady z pracovno-právnej oblasti, leadership & coachingu aby si boli oni aj ty istí, že je všetko tak, ako má byť.
*A samozrejme dohliadať na dodržiavanie HR Compliance, GDPR a vytvárať a dohliadať na SK HR budget.

*Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
*Dobré zázemie a pracovné podmienky.
*Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja.
*Príležitosti pre kariérny rast.
*Mobil, notebook.

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je obsadzovaná ako zástup na materskú dovolenku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR, personalistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

Čo je dôležité, aby si ovládal/a:
*Si akčná/ý a máš drive a neustále sa chceš posúvať vpred. Si zvedavá/ý.
*Máš skúsenosti z komplexného HR (HR Business Partner alebo Generalist).
*Uvažuješ strategicky a pro-biznisovo, tvojim cieľom nie je malá zmena, ale postupná transformácia.
*Pozeráš sa na organizáciu komplexne, sleduješ jej biznisové smerovanie a dokážeš predvídať, čo bude organizácia a jej ľudia potrebovať.
*Rozumieš ľuďom a ich potrebám a na druhej strane aj biznisu a jeho potrebám – baví ťa prepojovanie.
*Si samostatný/á, ale nemáš problém sa ísť s niekým poradiť.
*Nebojíš sa ovplyvňovať a podnecovať starších kolegov a poskytnúť im iný uhol pohľadu. Ak sa niečo deje tak, ako sa nemá, nebojíš sa ozvať.
*Poznáš svoje slabé a silné stránky, nebojíš sa s nimi pracovať a chceš sa ďalej rozvíjať.
*Máš proaktívny prístup, nečakáš, kým ti niekto povie, že máš niečo urobiť.
*Dokážeš sa prispôsobiť neustále sa meniacemu prostrediu a rýchlo sa dáš znova dokopy, keď sa ti niečo nepodarí.
*Nemáš problém komunikovať v angličtine, rozhoduješ sa na základe údajov.

A Better Tomorrow je naša globálna stratégia. Chceme ju dosiahnuť znížením dopadov nášho podnikania na zdravie, naše portfolio rozširujeme a ponúkame spotrebiteľom viac možností. V portfóliu majú nové miesto tzv. produkty novej generácie ako je napríklad zahrievanie tabaku alebo nikotínové vrecúška.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Hanakova
E-mail: poslať životopis
ID: 4810209  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 320 EUR/mesiac