Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

BRING TRUCKING a.s.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov medzinárodnej kamiónovej dopravy. Prepravy na trasách Škandinávia - Európa, SK - Európa.
Nástup je možný priebežne na základe osobného pohovoru.
ADR preukaz je podmienkou.
Ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka na min. základnej znalosti.
Minimálna prax 1 rok v MKD.
Prax so Škandináviou výhodou.
Práca na turnusy 6+2, 9+3 alebo individuálne

- seriózny prístup zamestnávateľa
- prepravu ku kamiónom zabezpečuje zamestnávateľ
- moderný vozový park VOLVO FH , MAN TGX, MERCEDES ACTROS, DAF a SCANIA
(EURO 6)
- špičkový komunikačný-navigačný systém
- servisné strediská po Európe
- personálne stredisko (sociálne zariadenia, kuchynka, TV, internet) - Nemecko
- stabilný výplatný termín

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

E

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť
serióznosť
samostatnosť
flexibilita
VP sk. C+E
KKV

Sme medzinárodná spoločnosť ponúkajúca dopravné a logistické riešenia na európskom kontinente. Od roku 1980 sa špecializujeme na trh prepravy tovaru citlivého na čas - oblasť, v ktorej sme v súčasnosti na špici v Škandinávii. Spoločnosť má 350 nákladných vozidiel a asi 700 vodičov distribuujúcich tovar po celej Európe. Hlavné sídlo je v Dánsku a ďalšie kancelárie sú vo Francúzsku, Poľsku, Estónsku a na Slovensku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 962654  Dátum zverejnenia: 18.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac