Pesonalistka, mzdárka

BRING TRUCKING a.s.

Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte chuť pracovať, máte organizačné schopnosti, viete pracovať s PC, ste flexibilná, tak hľadáme práve Vás na pozíciu mzdárky.
Náplňou práce sú najmä:
- Spracovanie podkladov pre výpočet mzdy vodičov
- Spracovanie základných miezd zamestnancov v programe Human
- Nahrávanie záloh, miezd a cestovných náhrad na účty zamestnancov
- Spracovanie výkazov pre poisťovne
- Účtovanie miezd
- Spracovanie ELDP, potvrdení a dokladov pre zamestnancov, štatistiky

- stabilné zamestnanie v prosperujúcej firme
- primerané platové podmienky

Prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku na našu e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.
"V súlade so zákonom 428/2002 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované aleno ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom v našej spoločnosti, za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovaťeľom. Prehlasujem, že poskytnuté údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Chuť a ochota pracovať.

Sme medzinárodná spoločnosť ponúkajúca dopravné a logistické riešenia na európskom kontinente. Od roku 1980 sa špecializujeme na trh prepravy tovaru citlivého na čas - oblasť, v ktorej sme v súčasnosti na špici v Škandinávii. Spoločnosť má 350 nákladných vozidiel a asi 700 vodičov distribuujúcich tovar po celej Európe. Hlavné sídlo je v Dánsku a ďalšie kancelárie sú vo Francúzsku, Poľsku, Estónsku a na Slovensku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1499318  Dátum zverejnenia: 29.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou