Administratívna pracovníčka (pracovník) v doprave, zastupovanie počas MD

BRING TRUCKING a.s.

Miesto práce
Priemyselná 12, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.05.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte chuť pracovať, máte organizačné schopnosti, viete pracovať na PC, ste flexibilná, tak hľadáme práve Vás na pozíciu administratívna pracovníčka. Náplňou práce sú najmä:
- administratíva s palivovými a platobnými kartami
- kontrola a sledovanie platobných transakcií za cestné poplatky
- kontrola PHM
- Komunikácia s vodičmi
- zabezpečovanie vzdelávania vodičov
- práca na dve smeny

- stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti,
- primerané platové ohodnotenie,
- možno získať nové odborné skúsenosti, korektný prístup.

Prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku na našu e- mailovú adresu. Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.
"V súlade so zákonom 428/2002 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom v našej spoločnosťou, za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické,doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Strojopis - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť a ochota pracovať.

Sme medzinárodná spoločnosť ponúkajúca dopravné a logistické riešenia na európskom kontinente. Od roku 1980 sa špecializujeme na trh prepravy tovaru citlivého na čas - oblasť, v ktorej sme v súčasnosti na špici v Škandinávii. Spoločnosť má 350 nákladných vozidiel a asi 700 vodičov distribuujúcich tovar po celej Európe. Hlavné sídlo je v Dánsku a ďalšie kancelárie sú vo Francúzsku, Poľsku, Estónsku a na Slovensku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1186677  Dátum zverejnenia: 28.3.2017