Logo Bridee.online, s. r. o.

Junior Account Manager pre najväčší svadobný vyhľadávač Bridee.sk

Bridee.online, s. r. o.

Miesto práce
Senica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
900 - 1 200 EUR/mesiac+ mesačné odmeny priamo závislé od výkonu, následné provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nie sme iba klasický svadobný vyhľadávač.

www.bridee.sk / www.bridee.cz je inovatívna online platforma, ktorá spája technológiu, skúsenosti a inšpiráciu, aby snúbencom ušetrila čas a stres pri organizácii ich veľkého dňa.

Sme najväčší slovensko-český vyhľadávač svadobných dodávateľov a priestorov na svadbu.

So vstupom na český trh rastie aj náš tím. Hľadáme človeka, ktorý dokáže komunikovať telefonicky ako aj e-mailom (výhodou, nie podmienkou, je znalosť českého jazyka) a ktorého zároveň baví práca so sociálnymi sieťami. Vybraná uchádzačka alebo uchádzač o pracovnú pozíciu bude súčasťou obchodnej a marketingovej časti našej firmy a úlohou bude napĺňať obchodné ciele.

Náplň práce:

- aktívne oslovovanie svadobných dodávateľov na základe vytvorenej databázy (tel., e-mail)

- priebežná zákaznícka podpora

- práca v CRM systéme (evidencia telefonátov, kalendár naplánovaných udalostí)

- práca so sociálnymi sieťami (instagram, facebook) v oblasti komunikácie s dodávateľmi a nevestami

- možnosť spolurozhodovať o obchodnej a marketingovej stratégii

- práca na živnosť (TPP v závislosti na predchádzajúcich preukázateľných skúsenostiach)

- možnosť trvalej práce z domu (v závislosti na predchádzajúcich skúsenostiach)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

  • komunikatívnosť
  • skúsenosti s telefonickým oslovovaním zákazníkov
  • práca s prideleným portfólliom zákazníkov
  • zodpovednosť, samostatnosť
  • výhodou je záujem o všetko, čo sa spája so svadbami

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Roman Krištofík
Tel.: +421908122333
E-mail: poslať životopis
ID: 4801590  Dátum zverejnenia: 7.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac