Cukrár

Breznianska cukráreň s.r.o.

Miesto práce
Martina Benku, Brezno-Mazorníkovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
750 - 1 000 EUR/mesiacMzda v závislosti od schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava krémov, ciest, dohotovovanie zákuskov, tort, zdobenie, krájanie. Pomocné a upratovacie práce vo výrobe. Vyžaduje sa samostatnosť, odbornosť a flexibilita. Platný zdravotný preukaz

Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa firme. Zvýhodnené ceny zákuskov, možnosť pracovať nadčas. Možnosť spolupráce pre živnostníkov.

Do životopisu alebo motivačného listu je potrebné uviesť úroveň zručnosti potrebnej pre výkon povolania cukrár.

Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú kritéria, ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.7.2024 (ostáva ešte 45 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cukrar

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

cukrar - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná aj pre absolventa z odboru cukrárstva alebo pre uchádzača s praxou v zákazkovom pečení.

Sme stabilná potravinárska spoločnosť, ktorá vyrába dezerty podľa vlastných receptúr. Prevádzkujeme vlastnú sieť maloobchodných predajní. Z dôvodu rozširovania sieti, hľadáme ďalších členov tímu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 3297862  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac