Finančný manažér riadiaceho orgánu PS INTERACT III

Bratislavský samosprávny kraj

Miesto práce
Sabinovská 16, 820 05 Bratislava 25, Bratislava
Termín nástupu
september 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za sledovanie stavu čerpania finančných prostriedkov riadiaceho orgánu (prijímateľ)
• zodpovednosť za kontrolu predložených žiadostí o platbu zodpovednosť za prípravu, evidenciu, kontrolu a operatívny obeh účtovných dokladov pred úhradou
• zabezpečuje archiváciu účtovných dokladov a dokumentov k žiadostiam o platbu;
• zodpovednosť za vedenie účtovníctva RO v spolupráci s odborom financií;
• spolupracovanie na vypracovaní Výročných správ o vykonávaní programu, priebežného a usmerňujúceho hodnotenia a Záverečnej správy o vykonávaní programu a zodpovedá za predloženie podkladov do uvedených dokumentov za oblasť svojej pôsobnosti
• spolupracovanie na príprave podkladov pre následné hodnotenie programu
spracovanie finančných analýz, odhadov
• planning, budgeting a forecasting programu
• administratívne činnosti odboru
• komunikácia a spolupráca so zahraničnými partnermi

- stabilné zamestnanie v regionálnej samospráve
- práca v mladom a energickom kolektíve
- program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca
- komplexný prehľad v problematike Európskych štrukturálnych a investičných fondov a Európskej územnej spolupráce/Interreg
Požadovaná prax
- min. 2 roky v problematike európskych štrukturálnych a investičných fondov
Vašu žiadosť/motivačný list a životopis prosím zašlite na adresu: [email protected] do 30.06.2017 do 12:00.

Pokiaľ vyhovujete profilu hľadanej pozície, budeme Vás kontaktovať telefonicky a pozveme Vás na osobné stretnutie.

Kontaktná osoba
Ing. Janka Jelemenská, PhD., 02/48264235, [email protected].

Druh pracovného pomeru: na dobu určitú 1 rok s možným predĺžením na dobu neurčitú

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Počet rokov praxe

2

- organizačné schopnosti
- pozitívny vzťah k číslam
- zmysel pre detail
- odolnosť voči stresu, komunikatívnosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v kolektíve,
- ochota cestovať.

Bratislavský samosprávny kraj - verejná správa

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3085414  Dátum zverejnenia: 30.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou