Referent oddelenia finančného riadenia projektov, odbor SORO pre OPBK

Bratislavský samosprávny kraj

Miesto práce
Sabinovská 16, 820 05 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
apríl 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zabezpečovanie kontroly formálnej a vecnej správnosti doručených žiadostí o platbu;
2. Výkon kontroly realizácie projektov na mieste;
3. Vypracovanie a aktualizácia interných riadiacich dokumentov týkajúcich sa implementácie fondov EÚ;
4. Zadávanie a export údajov IT monitorovacieho systému pre štrukturálne fondy;

- zamestnanie v regionálnej samospráve,
- práca v mladom energickom kolektíve,
- program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast.

Vašu žiadosť/motivačný list, životopis prosím zašlite na adresu: [email protected], do 04.03.2015 (streda) do 12:00 h.
Pokiaľ vyhovujete profilu hľadanej pozície, budeme Vás kontaktovať telefonicky a pozveme Vás na osobné stretnutie.
Kontaktná osoba Stanislav Bruna, 02/48 264 349, [email protected], www.bratislavskykraj.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- znalosť slovenskej legislatívy v oblasti štrukturálnych fondov EÚ,
- znalosť systému riadenia a finančného riadenia štrukturálnych fondov EÚ,
- schopnosť samostatne pracovať s ITMS,
- finančné alebo projektové riadenie projektov štrukturálnych fondov
(min. 1 rok),
- práca s IT monitorovacím systémom pre štrukturálne fondy (ITMS) výhodou,
- zodpovednosť, tímová práca, samostatnosť, analytické myslenie.

Bratislavský samosprávny kraj - verejná správa

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2027068  Dátum zverejnenia: 25.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou