Mzdová účtovníčka – personalistka

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko

Miesto práce
Židovská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedie komplexnú personálnu agendu súvisiacu so vznikom, zmenami a skončením pracovného pomeru v zmysle platných predpisov
• Na základe predložených dokladov uzatvára pracovné zmluvy
• Spracovanie a výpočet miezd na základe predložených podkladov
• Prihlášky a odhlášky zamestnancov do Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
• Zasielanie mesačných výkazov, hlásení, prehľadov
• Spracovanie ELDP, archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov
• Príprava mesačných mzdových uzávierok a reportov
• Spracovanie ročných zúčtovaní daní pre zamestnancov
• Evidovanie a spracovanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, exekúcie a pod.)
• Posudzovanie a overovanie správnosti a komplexnosti podkladov pre výpočet dane z príjmov zo závislej činnosti v súlade so zákonom o daniach z príjmov (uplatnenie nezdaniteľnej časti základu dane vo výške stanovenej zákonom, uplatnenie daňového bonusu na nezaopatrené dieťa)
• Interná administratíva

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (BKIS) je stabilná, ale rozvíjajúca sa príspevková organizácia Hlavného mesta Bratislava.
Sme spoločnosť ústretová rodine a znevýhodneným skupinám.
Bližšie informácie o organizácii získate na stránke: www.bkis.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2990721  Dátum zverejnenia: 29.3.2017