Uvádzačka (uvádzač) v divadle

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko

Miesto práce
Židovská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie prevádzky šatne, kontrola vstupeniek na kultúrne podujatia, usádzanie divákov kultúrnych podujatí, predaj bulletinov.

Stručný životopis s fotkou zasielajte na mailovú adresu mdpoh@mdpoh.sk. Bližšie informácie poskytneme na tel.č. 02/59103134

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Príjemné vystupovanie, schopnosť komunikovať s divákmi, časová flexibilita vo večerných hodinách. Minimálny vek uchádzača 17 rokov. Práca je približne na 10 - 12 večerov do mesiaca a program je známy minimálne mesiac a pol vopred.

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko /BKIS/ je príspevková organizácia zriadená hl. mestom SR Bratislava, ktorá v rámci hlavnej činnosti vytvára podmienky pre organizovanie programov, služieb a produktov v oblasti kultúry, cestovného ruchu, športu a spoločenského života. Od roku 2010 je súčasťou umeleckej scény BKIS Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava. Okrem hlavnej činnosti BKIS vykonáva aj podnikateľskú činnosť v rozsahu uvedenom v živnostenských listoch.
Bližšie informácie o organizácie získate na stránke: www.bkis.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Židovská 1
815 15 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Lopušná
Tel.: 02 / 59103179
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2833133   Dátum zverejnenia: 30.11.2016