Logo Bratislavské centrum služieb

HR Business Partner

Bratislavské centrum služieb

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacKonečná výška platu úspešného uchádzača bude predmetom rokovaní a odvíja sa od profesijných skúseností a dĺžky praxe úspešného kandidáta v súlade so zák. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie personálnych služieb vlastnej organizácii a zákazníckym organizáciám z pohľadu výberového procesu zamestnancov a politiky personálnej starostlivosti o zamestnancov.

Spolupráca na nastavení systémov odmeňovania, hodnotenia, vzdelávania a rozvoja zamestnancov, analýza vzdelávacích potrieb s cieľom prehlbovania a zvyšovania kvalifikácie.

Personálna starostlivosť o zamestnancov vrátane odmeňovania od prijatia až po výstup, realizácia všetkých pracovnoprávnych dokladov, sledovanie a realizácia všetkých nárokov vyplývajúcich zamestnancom zo zákona č. 311/2001 Z.z. Zákonník práce v znení neskorších predpisov, zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov a ďalších predpisov upravujúcich pracovnoprávne vzťahy.

Spolupráca na činnostiach súvisiacich s procesom tvorby, schvaľovania a vydávania interných predpisov upravujúcich pracovnoprávne a pracovné vzťahy (pracovný poriadok, organizačný poriadok a pod.).

Vedenie agendy ľudských zdrojov v personálnom systéme.

Zverejňovanie aktuálnych voľných pracovných pozícií, nábor a výber zamestnancov, kontaktovanie uchádzačov a vedenie pohovorov, tvorba a spracovanie databázy uchádzačov o zamestnanie, príprava podkladov pre prípravu pracovných zmlúv a ostatných pracovnoprávnych dokumentov.

Plnenie ďalších úloh a práce, ktorá súvisí s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného.

- flexibilný pracovný čas
- možnosť home office/hybrid
- 1 týždeň dovolenky nad rámec zákona
- 2 dni na regeneráciu navyše
- príspevok na stravné, na DDS
- motivačné odmeny
- podpora vzdelávania a rozvoja
- teambuildingové aktivity

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis spolu so žiadosťou o zaradenie do výberového konania (motivačný list) v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej organizácii.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje, Manažment zmeny, Budovanie vzťahov

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Bezúhonnosť.
Schopnosť koncepčne a analyticky myslieť.
Výborné komunikačné, argumentačné a prezentačné zručnosti.
Organizovanosť, zodpovednosť, zmysel pre detail a proaktivita.

Bratislavské centrum služieb je organizácia, ktorej cieľom je pomôcť hlavnému mestu efektívne a transparentne využívať prostriedky v oblastiach ako IT, verejné obstarávanie, účtovníctvo, marketing, právne, HR a iné služby. Našimi klientmi sú mestské podniky, ktoré si doposiaľ tieto činnosti zabezpečovali na vlastnú päsť.

Centrum zdieľaných služieb je osvedčený koncept, ktorý funguje v mnohých európskych krajinách a ty môžeš byť jeho súčasťou. Pridaj sa do tímu odborníkov a pomôž nám posunúť Bratislavu na úroveň európskych metropol.

Kontakt

Kontaktná osoba: Tatiana Kyselová
E-mail: poslať životopis
ID: 4776335  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac