Miesto práce
Prešovská 48, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou
Termín nástupu
15.2.2015, resp. dohodou
plný úväzok

Referent oddelenia treasury

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Styk s bankami:
  • Zabezpečuje styk s bankami a kompletnú agendu (zmluvy,
dodatky, otváranie účtov, úvery ...)
Cash flow:
  • tvorba plánu operatívneho cash flow, sledovanie skutočnosti a
vyhodnocovanie odchýlok na mesačnej báze
  • tvorba cash flow podľa projekcií investičného platobného kalendára
a formy financovania
Platobný kalendár:
  • sleduje investičný platobný kalendár zo zmlúv, spracováva prehľady
plnenia
  • vypracováva projekcie očakávaných príjmov z fakturácie
  • sleduje plnenie platobného kalendára a analyzuje odchýlky
Úver:
  • zabezpečuje kompletnú agendu k úverom a plnenie všetkých
záväzkov spojených s nimi
Poistné zmluvy:
  • sleduje úhrady vyúčtovaní poistenia podľa zmlúv a ich dodatkov
Ostatná finančná agenda:
  • vypracováva analýzy produktov na finančnom trhu, vyhodnocuje a
hľadá optimálne riešenia
  • spracováva finančné reporty a výpočet finančných ukazovateľov
  • vypracováva rôzne finančné prehľady a analýzy

možnosť profesijného a odborného rastu
istotu zamestnania v stabilnej spoločnosti
práca v dynamickom kolektíve

Žiadosti s profesijným životopisom zasielajte e-mailom, faxom, resp. je možné kontaktovať sa osobne alebo telefonicky na uvedenom telefónnom čísle.
V žiadosti prosím uveďte prehlásenie:
„Odoslaním a doručením životopisu súhlasím, aby spoločnosť BVS, a. s., so sídlom Prešovská 48, 826 46 Bratislava , spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce (úpravy, vyhľadávanie, triedenie, kombinovanie, likvidácie) v súlade so Zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších zmien a doplnkov a zaradila ich do svojej databázy na dobu neurčitú".

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

prax na finančnom útvare min. 2 roky
analytické myslenie a business vnímanie
flexibilita a ochota pracovať s vysokým nasadením
komunikačné a organizačné schopnosti
profesionálne vystupovanie
akceptácia pracovného pomeru na dobu určitú počas materskej a rodičovskej dovolenky

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Miklášová
E-mail: poslať životopis
ID: 760005  Dátum zverejnenia: 22.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou