Prešovská 48, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 000 EUR/mesiacZákladná mzda predstavuje minimálne garantovanú mzdu na danú pozíciu a môže byť prehodnotená na základe skúseností jednotlivého kandidáta. Šikovnosť každého zamestnanca oceňujeme dvakrát ročne variabilnou zložkou mzdy, ktorej výška závisí od plnenia úloh zamestnanca a plnenia cieľov firmy. Ak si so svojimi úlohami hravo poradíš, máš od nás 2 platy v priebehu roka navyše.
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Špecialista verejného obstarávania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Orientujete sa v zákone o verejnom obstarávaní a máte skúsenosti s realizovaním neverejného obstarávania? Chcete svoje doterajšie skúsenosti rozvíjať u stabilného zamestnávateľa? Ak áno, neváhajte nám poslať CV.
Do BVS hľadáme nového kolegu, tímového hráča, ktorého úlohou bude:

• komplexné vykonávanie odborných činností súvisiacich s realizáciou jednotlivých fáz verejného obstarávania podľa zákona o verejnom obstarávaní
• aktívna komunikácia s interným žiadateľom a metodické usmerňovanie zamestnancov spoločnosti v oblasti obstarávania a verejného obstarávania
• tvorba smerníc a interných predpisov
• vyhotovovanie transparentnej evidencie a dokumentácie z celého procesu
• udržiavanie si prehľadu o Zákone o verejnom obstarávaní a jeho novelizáciách
• predkladanie výsledku súťaží Predstavenstvu spoločnosti a obhajoba návrhu
• spolupráca pri tvorbe stratégie a metodiky obstarávania, kontroly a analýzy nákupných cien

Benefity, ktoré u nás určite oceníš:
• stabilita je u nás zaručená – sme tu viac ako 130 rokov, voda tečie stále
• začiatok a koniec pracovnej doby si vieš prispôsobiť sám (ak si ranné vtáča začni pracovať o 6:00 a v dni, kedy si chceš pospať začneš do 9:00 hod.)
• u nás v BVS pracuješ o pol hodinu denne menej (polhodinka denne a za rok máš 16 dní voľna navyše)
• proti inflácii a zdražovaniu bojujeme každoročným zvyšovaním platov
• nemusíš byť stále v kancelárii, pracovať vieš občas aj z domu
• BVS má vlastnú vzdelávaciu akadémiu - AQUAdémia prináša zamestnancom pravidelné soft skills školenia zamerané na komunikáciu, zmeny v oblasti pracovného a osobného života a efektívne využívanie pracovného času
• myslíme aj na tvoju budúcnosť - už po skončení skúšobnej doby ti prispievame na dôchodok každý mesiac vo výške 2% zo mzdy
• ak náhodou ochorieš, poskytneme ti finančný príspevok
• keď sa ti u nás zapáči, neváhaj nás odporúčať ďalej, za dohodenie kandidáta, ktorý sa u nás zamestná ti vyplatíme 150 EUR
• voľno navyše más zaručené pri sťahovaní, narodení dieťaťa alebo vlastnej svadbe
• významné životné udalosti v tvojom živote vieme oceniť aj finančne (dostaneš príspevok pri narodení dieťaťa, uzavretí manželstva, kúpe prvej nehnuteľnosti a pri pracovných výročiach)
• preferuješ zdravý životný štýl? vďaka Multisport karte máš zľavu vo fitku, na kúpaliskách aj vo wellness

Ak Vás naša pracovná ponuka oslovila, neváhajte nám poslať Vaše CV. Keďže nám záleží na každom členovi tímu, môže nám trvať dlhšie, kým sa správne rozhodneme a odpovieme Vám.
Informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdete na www.bvsas.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

Čo od Vás očakávame?
• zdokladovaná skúsenosť s verejným obstarávaním (VO), či už nadlimitné alebo podlimitné
• vzdelanie technického smeru je výhodou
• podnikavosť
• veľmi dobrá schopnosť analytického myslenia
• sústredenie sa na výsledok
• transparentnosť, úprimnosť a vysoký etický kódex
• teamový hráč
• pozitívny a priateľský prístup
• snaha neustále sa zlepšovať a učiť sa nové veci
• skúsenosti so SAP

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viera Keseg-Hodáňová
E-mail: poslať životopis
ID: 4818461  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac