Miesto práce
Kutlíkova, Petržalka
1 800 EUR/mesiacUvedená mzda je minimum, ktoré dostaneš. Ak máš skúsenosti a presvedčíš nás, že si človek na správnom mieste, tvoju mzdu prehodnotíme. Šikovnosť každého zamestnanca oceňujeme dvakrát ročne variabilnou zložkou mzdy, ktorej výška závisí od plnenia úloh zamestnanca a plnenia cieľov firmy. Ak si so svojimi úlohami hravo poradíš, máš od nás 2 platy v priebehu roka navyše.
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Špecialista správy vodovodnej siete

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BVS hľadá nového kolegu - špecialistu správy vodovodnej siete so stavebným vzdelaním. Si komunikačne a organizačne zručný? Pošli nám CV.

Čo bude Tvojou úlohou?
• spracovanie technickej a technologickej dokumentácie
• kontrola činnosti investorov v procese prípravy a realizácie stavieb
• kontrola súladu zrealizovanej stavby s podmienkami určenými vo vyjadreniach
• účasť na preberacích konaniach stavieb
• účasť na kolaudačných konaniach, vydávanie stanovísk k užívaniu stavieb
• vypracovanie stanovísk k majetkoprávnemu vysporiadaniu stavieb

• sme tu už viac ako 130 rokov, takže stabilita je u nás zaručená
• začiatok a koniec pracovnej doby si vieš prispôsobiť sám
• u nás v BVS pracuješ o pol hodinu denne menej
• nemusíš byť stále v kancelárii, pracovať vieš občas aj z domu
• priestor na vzdelávanie u nás vždy dostaneš
• benefit ,,nájdi si svojho kolegu“ - pri odporučení známeho na voľné pracovné miesto
finančná odmena 150 EUR
• ak náhodou ochorieš, poskytneme ti finančný príspevok
• myslíme na Tvoju budúcnosť - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie máš u nás už po skúšobnej dobe vo výške 2% zo mzdy
• pri sťahovaní, narodení dieťaťa alebo vlastnej svadbe máš zaručené voľno
• významné životné udalosti vieme oceniť aj finančne (dostaneš príspevok pri narodení dieťaťa, uzavretí manželstva, kúpe prvej nehnuteľnosti)
• pri pracovnom výročí dostaneš finančnú odmenu - vážime si vernosť a lojalitu
• vďaka Multisport karte máš zľavu vo fitku, na kúpaliskách aj vo wellness

Ak Ťa naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Keďže nám záleží na každom členovi nášho tímu, môže nám trvať dlhšie, kým sa rozhodneme a oslovíme Ťa.
Z dôvodu veľkého počtu žiadostí o pracovné miesto, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, vodné stavby, vodné hospodárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• samostatnosť, spolahlivosť
• flexibilita a ochota pracovať s vysokým nasadením
• schopnosť prijímať zodpovednosť za kvalitu práce
• odolnosť voči stresu
• ochota učiť sa novým veciam

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Huterova
E-mail: poslať životopis
ID: 4797857  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac