Technický pracovník kvality pitných vôd

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kutlíkova ul. 4, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vypracováva a sleduje plnenie programov prevádzkovej kontroly kvality pitnej vody
  • vykonáva kontrolu technologických procesov úpravy vody
  • vykonáva kontrolné odbery a terénne fyzikálno–chemické rozbory vzoriek vody
  • zabezpečuje metrologické činnosti na meradlách na kontinuálne sledovanie kvality pitnej vody
  • spolupracuje s príslušnými orgánmi štátnej správy v oblasti zabezpečenia kvality pitnej vody

Iné výhody

  • možnosť profesijného a odborného rastu
  • istotu zamestnania v stabilnej spoločnosti
  • práca v dynamickom kolektíve
  • podpora ďalšieho odborného vzdelávania
  • pružná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemický inžinier / chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

chemický inžinier/ chémia, životné prostredie
2

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť
samostatnosť
dôslednosť
flexibilita a ochota pracovať s vysokým nasadením
komunikatívnosť pri riešení problémov
ochota a schopnosť rozvíjať svoje vedomost
aktívny vodiči
akceptácia pracovného pomeru predbežne na dobu určitú 1 rok s možnosťou zmeny na dobu neurčitú po uplynutí 1 roka

Prevádzkovateľ vodovodov a kanalizácií v Bratislavskom kraji, časti Trnavského kraja (okresy Skalica, Senica) a časti Trenčianského kraja (okres Myjava).
Zásobovanie obyvateľstva, priemyslu, poľnohospodárstva a ďalších spotrebiteľov pitnou vodou. Odvádzanie odpadových vôd verejnou kanalizáciou a ich čistenie. Správa a údržba verejných vodohospodárskych zariadení. Zabezpečenie vodohospodárskeho a technického rozvoja a investičnej výstavby.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Vodné hospodárstvo, dodávka tepla

Žiadosti s profesijným životopisom zasielajte e-mailom, faxom, resp. je možné kontaktovať sa na uvedenom tel. čísle. V žiadosti uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov pre databázu uchádzačov o prácu v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá. Ostatným uchádzačom sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem.

Adresa spoločnosti

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.
Prešovská 48
826 46 Bratislava
ID: 2763067   Dátum zverejnenia: 12.10.2016