Miesto práce
Bratislava-Petržalka, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou
Termín nástupu
1.5.2015, resp. dohodou
plný úväzok

Prevádzkový pracovník obsluhy a údržby vodovodnej siete

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje pravidelnú dennú prevádzku vodovodnej siete, vykonáva kontrolu potrubných rozvodov a zariadení na potrubiach v zmysle plánu kontrol,
• z kontroly vodovodnej siete vypracováva záznam so zistenými závadami, ktorý bude podkladom pre vypracovávanie technických požiadaviek na vypracovávanie plánov rekonštrukcií, opráv a údržby,
• vykonáva ohlasovanie prerušenia dodávky pitnej vody pred potrebnou plánovitou odstávkou vody,
• vykonáva ohlasovanie odstavenia dodávky vody, vlastné odstavenie potrubia z prevádzky pre potrebu jeho opravy a uvedenie vodovodného potrubia do prevádzky po prekontrolovaní a prevzatí opravy,
• realizuje prerušenie dodávky pitnej vody pri opravách porúch a neoprávnených odberoch neplatiacich odberateľov, resp. obnovuje
dodávku pitnej vody po ukončení opráv a vysporiadaní neoprávnených odberov vody,
• zúčastňuje sa funkčných skúšok novovybudovaných potrubných rozvodov a vodovodných zariadení v rámci prípravy na preberacie konanie,
• aktívne sa zúčastňuje na kontrolách novovybudovaných rozvodov, kontroluje materiálovú pripravenosť k realizácii napojení týchto rozvodov na vodovodné rady spravované BVS a.s.,
• vykonáva preventívnu činnosť na vodovodnej sieti s cieľom minimalizovať úniky vody a tým aj straty vody,
• vykonáva meranie tlakov na potrubiach, vykonáva pravidelné preplachy potrubí podľa plánov,
• aktívne sa zúčastňovať na odberoch vzoriek pitnej vody pre posudzovanie kvality vody
• vykonáva pohotovosť mimo pracoviska 1 týždeň v mesiaci

možnosť profesijného a odborného rastu
istotu zamestnania v prosperujúcej spoločnosti
práca v dynamickom kolektíve
zázemie prosperujúcej firmy
podpora ďalšieho odborného vzdelávania

Žiadosti s profesijným životopisom zasielajte e-mailom, faxom, resp. je možné kontaktovať sa na uvedenom tel. čísle. V žiadosti prosím uveďte prehlásenie :
„Odoslaním a doručením životopisu súhlasím, aby spoločnosť BVS, a. s., so sídlom Prešovská 48, 826 46 Bratislava , spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce (úpravy, vyhľadávanie, triedenie, kombinovanie, likvidácie) v súlade so Zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších zmien a doplnkov a zaradila ich do svojej databázy na dobu neurčitú."

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá. Ostatným uchádzačom sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické (stavebné, strojné)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• technická zdatnosť a zručnosť,
• schopnosť orientácie v technickej dokumentácii vodovodných rozvodov a zariadení,
• schopnosť operatívne riešiť problémy pri vzniku porúch, havárií a ďalších mimoriadnych udalostiach na vodovodnej sieti,
• flexibilita a ochota pracovať s vysokým nasadením,
• samostatnosť, spoľahlivosť,
• aktívny prístup k práci,

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Miklášová
E-mail: poslať životopis
ID: 1860131  Dátum zverejnenia: 23.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou