Referent ISO/Manažér kvality

Bratislavská teplárenská, a.s.

Miesto práce
Bajkalská 21/A, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Manažuje a vykonáva dohľad nad uplatňovaním systémov manažérstva kvality - ISO normy 9001, 14001, 18001 a 50001, dohliada na pripravenosť spoločnosti plniť požiadavky ISO noriem a štandardov kvality smerom ku kontrolným certifikačným auditom, internému a externému prostrediu.
2. Analyzuje interné procesné prostredie spoločnosti, vytvára procesné mapy.
3. Pripravuje a spolupracuje pri realizovaní interných auditov kvality a pripravuje riadiacu dokumentáciu manažérstva kvality, politiky a cieľov kvality a vyhodnocuje ich.
4. Pripravuje reporty, správy a podklady pre potreby vedenia spoločnosti.
5. Spolupracuje s externými poradcami a dodávateľmi služieb v oblasti riadenia kvality.
6. Zodpovedá a vedie agendu v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.
7. Podľa pokynov vykonáva interné audity a kontroly.

Benefity v zmysle kolektívnej zmluvy.

Prijaté životopisy zaradíme do výberového konania. O výsledku výberového konania budeme uchádzačov informovať emailom. Vybraných uchádzačov si dovolíme kontaktovať telefonicky za účelom osobného pohovoru. V zmysle zákona o ochrane osobných údajov Vaše údaje v rozsahu životopis a motivačný list budú v našej databáze uchovávané po dobu 3. mesiace od doručenia a následne skartované. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
SAP - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

- podmienkou prijatia je disponovať minimálne certifikátom ISO 9001 (certifikáty 14001,18001 a 50001 výhodou),
- skúsenosti s riadením a výkonom manažmentu kvality,
- znalosti z oblasti systému manažérstva kvality a integrovaného manažérskeho systému,
- analytické a konštruktívne myslenie,
- schopnosť vecne argumentovať a vysvetľovať.

Bratislavská teplárenská, a.s. sa zaoberá najmä výrobou tepla, výrobou silovej a regulačnej elektriny, výkupom tepla, rozvodom tepla a rozvodom elektriny. V procese kombinovanej výroby elektriny a tepla zabezpečuje hospodárne prevádzkovanie sústav centralizovaného zásobovania teplom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2146814  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou