Можливість для людей з України

Učiteľ/lektor šachu

Bratislavská šachová akadémia

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.9. 2024
10 - 20 EUR/hod.výška mzdy je závislá od počtu škôlok, v ktorých budete lektorom. Tiež to závisí od toho, koľko detí sa prihlási na kurz po bezplatnej predvádzacej hodine

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkať škôlkam a eventuálne aj školám na prvom stupni kurz šachu, ktorý prebieha kreatívnou formou aj na veľkej šachovnici so zámerom pripraviť predškolákov na ZŠ a školákom zlepšiť formou hry logické myslenie. Následne ten kurz zrealizovať. Tu je ukážka ako to v praxi vyzerá: https://www.youtube.com/watch?v=1ebwmq1Y30s&t=131s

Momentálne je o to veľký záujem všade, kde sme to ponúkli a vyskúšali si to. Deti to veľmi baví

Vieme zaučiť záujemcov aj po odbornej šachovej stránke a aj poskytnúť celé know how (nie je nutné byť šachistom, základy naučíme, oveľa dôležitejšie je vedieť zaujať deti a mať v triede poriadok a systém). Martin Hunčár, vedúci tohto projektu, je učiteľom Bratislavskej šachovej akadémie, ktorá pôsobí na mnohých školách a škôlkach, poskytuje kurzy pre deti a mládež a jej najúspešnejší absolventi sú slovenskí reprezentanti v detských kategóriách.

Voľná pracovná doba. Je na vás, ako si to so škôlkou dohodnete. Tiež v koľkých budete pôsobiť.

Po prejavení vážnejšieho záujmu zorganizujeme pre uchádzačov bezplatný praktický seminár s kompletným zaučením. Tiež poskytneme možnosť zúčastniť sa a pozorovať lektorov Bratislavskej šachovej akadémie v praxi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 46 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

tréner, pedagóg, bábkoherec alebo študent na týchto fakultách. Vieme spraviť aj výnimku, pokiaľ pracujete aktívne s deťmi a ste z iného oboru

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

je vítané, ak uchádzač pracoval v školstve, LŠU, viedok krúžok/kurz alebo robil animátora na letných

zodpovednosť, dochvíľnosť, komunikácia so škôlkou i mailom s rodičmi, schopnosť naučiť sa niečo nové, byť kreatívny, mať naozaj rád deti a vedieť si spraviť v triede poriadok. Vôľu naučiť sa základy šachu, i keď pravidlá vieme uchádzača naučiť. Ochotu využiť pri výuke bábky (aj to vieme naučiť) alebo zvoliť si takú metódu, aby lektor deti zaujal.

Bratislavská šachová akadémia sa zaoberá tréningom detí, mládeže a dospelých. Organizuje šachové podujatia pre verejnosť, simultánky, prednášky no predovšetkým sa šachom bavíme.

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Hunčár
Tel.: +421903440480
E-mail: poslať životopis
ID: 4796840  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.