Dopravný analytik / Asistent v kamiónovej firme

Gartner Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Dunajská Streda, okres Galanta
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Podľa dohody a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava týždenných a mesačných reportov pre vedenie spoločnosti.
Sledovanie výkonnostných ukazovateľov firmy a ich trendy. Analýza údajov a navrhovanie nápravných opatrení.
Sledovanie dodržiavania dopravnej legislatívy a nákladov spojených s prevádzkou kamiónov.
Účasť na pravidelných mítingoch s materskou spoločnosťou.
Sledovanie a zlepšovanie procesov v rámci dopravného oddelenia.
Riešenie pokút vodičov/firmy za dopravné priestupky.
Podpora pri registrácii vozidiel a evidencia vozového parku.
Sledovanie dopravnej legislatívy a informovanie o zmenách.
Vybavovanie platobných kariet pre nákladnú dopravu a negociácia s dodávateľmi - palivo, parkoviská, atď.

Práca v mladom a dynamickom kolektíve
Práca pre zahraničnú spoločnosť s dodržiavaním všetkých legislatívnych požiadaviek
Moderné kancelárske priestory
Team-buildingové aktivity
Každý týždeň čerstvé ovocie v kancelárii
Služobné cesty do zahraničia, diéty preplácané.

Vyhovujúci kandidáti budú kontaktovaní telefonicky a následne pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Presnosť a efektivita
• Pro-zákaznícky prístup
• Kooperácia
• Nutnosť ovládať Anglický na dobrej úrovni
• Analytické myslenie
• Komunikatívnosť

Gartner Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť rakúskej firmy Gartner KG. Gartner Slovakia zamestnáva takmer 500 zamestnancov, momentálne disponuje s vyše 300 autami a zaoberá sa medzinárodnou prepravou tovaru, väčšinou plachtovými návesmi. Sme profesionálne organizovaná prepravná spoločnosť s veľkým ohľadom na kvalitu a zákaznícky servis.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2547185  Dátum zverejnenia: 4.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa dohody a skúseností