Vodič MKD z Rakúska do celej EÚ

Gartner Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Európa
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava tovaru zákazníkom prevažne v západnej Európe
- disponujeme ťahačmi s plachtovými návesmi
- udržiavanie komunikačného spojenia s dispečingom
- používanie satelitného navigačného systému na presné lokalizovanie miesta dodania tovaru
- odovzdávanie potrebnej dokumentácie klientovi
- vykonávanie rutinných kontrol a zodpovednosť za čistotu zvereného motorového vozidla
- dodržiavanie pravidelných zákonom stanovených prestávok na odpočinok a regeneráciu

Turnusy, na ktoré sú zamestnanci vysielaný do zahraničia sú štandardne v dĺžke 4 týždňov. Doba pobytu doma sú spravidla 2 týždne. Tieto podmienky je po dohode so zamestnávateľom možné dohodnúť individuálne.

- pravidelné, opakované a aj personalizované školenia z bezpečnosti pri práci a spôsobu riadenia motorových vozidiel
- pravidelné lekárske prehliadky
- bezplatná preprava vodičov zo Slovenska na miesto výkonu práce a späť
- po dohode so zamestnávateľom možnosť dohodnúť individuálne nastavenie dĺžky výkonu práce v zahraničí a dĺžky pobytu doma
- bonus podľa dĺžky trvania pracovného pomeru a odjazdených km
- odmena za výmenu pneumatiky
- odmena za sprostredkovanie nového zamestnanca
- príspevok na čistenie pracovného odevu
- odmena za 5. a 6. týždeň
- 150 EUR pri nástupe (na možné výdavky počas jazdy)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od vhodných uchádzačov vyžadujeme bezúhonnosť, spoľahlivosť, flexibilitu a dobré komunikačné schopnosti.

Gartner Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť rakúskej firmy Gartner KG. Gartner Slovakia zamestnáva takmer 500 zamestnancov, momentálne disponuje s vyše 300 autami a zaoberá sa medzinárodnou prepravou tovaru, väčšinou plachtovými návesmi. Sme profesionálne organizovaná prepravná spoločnosť s veľkým ohľadom na kvalitu a zákaznícky servis.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1513793  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac