Servisný technik drevoobrábacích strojov

BRAS, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
1 400 EUR/mesiacPonúkaný plat sa pohybuje od 1.000 EUR v prípade šikovného juniora až do 1.700 EUR pre skúseného technika

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inštalácia, údržba a servisné opravy drevoobrábacích strojov a zariadení priamo u zákazníkov
- Analýza a priame riešenie problémov
- Riešenie problémov s HW a SW.
- Komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku alebo talianskom jazyku
- Protokolovanie servisných výkonov.

• k práci poskytujeme všetky potrebné prostriedky a školenia (v prípade záujmu a jazykovej znalosti u zahraničných partnerov)
• 5 dní dovolenky navyše
• narodeninové voľno
• bonus za odpracované roky
• vianočný príspevok
• pravidelné každoročné zvyšovanie mzdy

Hľadáme kolegu, ktorý je komunikatívny, samostatný, trpezlivý, inovatívny, zodpovedný a dochvíľny.
Kolegu, ktorý má rád, keď je práca rozmanitá, keď sa musí samostatne rozhodovať, rád cestuje a nevadia mu zmeny plánu.

Pracujeme 40h týždenne , nepracujeme v sobotu, nedeľu, vo sviatok a nepracujeme ani v noci.

Hľadáme zamestnanca z okolia Žiliny.
Miesto výkonu práce je v Dolnom Hričove s cestovaním po SR a čiastočne aj ČR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• strojárske alebo elektrotechnické vzdelanie
• znalosti z oblasti IT – počítačová a softvérová gramotnosť
• anglický alebo taliansky jazyk na komunikatívnej úrovni
• osvedčenie o odbornej spôsobilosti (vyhláška 508/2009) výhodou
• prax v odbore výhodou
• VP sk. B, prax v riadení motorového vozidla
• časová a miestna flexibilita,
• zodpovednosť, samostatnosť a komunikatívnosť,
• ochota sa vzdelávať

Spoločnosť Bras, s.r.o. je obchodná firma na slovenskom a českom trhu, ktorá pôsobí v oblasti dodávok technológií, strojov a zariadení pre drevospracujúci a nábytkársky priemysel.
Svojim klientom chceme ponúknuť profesionálne riešenia, nové stroje a technologické zariadenia, kvalitný servis, ako aj poradenskú službu pri výbere toho správneho zariadenia .
Vieme reagovať na potreby začínajúceho stolára, poradiť už zabehnutej stredne veľkej firme, ako aj realizovať projekty pre veľké spoločnosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1978405  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac