Vodič

Brantner Poprad, s.r.o.

Miesto práce
Nová 76, okres Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič - skupina C, vek do 55 rokov

Pracovné oblečenie, stravné lístky, odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Zodpovednosť, flexibilita, tímová práca, platná kvalifikačná karta, psychotesty, dobrý zdravotný stav.

Poslaním skupiny Brantner je prinášať inovatívne myšlienky do komunálnych služieb mestám a obciam, využívať a rozvíjať efektívnejšie a ekologickejšie formy zhodnocovania odpadov s ohľadom na naše životné prostredie. Produktové portfólio: Odpadové hospodárstvo pre mestá, obce, podnikateľov a priemysel Čistenie mesta Kontajnerová služba Vykonávanie separovaného zberu a kompostovanie odpadov Čistenie komunikácií Zimná údržba Starostlivosť o zelené plochy, kosenie Odborné poradenstvo v oblasti nakladania s odpadmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2775985  Dátum zverejnenia: 30.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou