Odborný zamestnanec obchodu

Brantner Fatra s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
855 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka mzdy 15% mesačne + 15% ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na oddelenie obchodu, ktorý sa nebojí výziev a má chuť učiť sa.
Tvojou náplňou práce bude:

  • evidencia požiadaviek zákazníkov, cenových ponúk, došlých objednávok
  • vypracovanie cenových ponúk pre zákazníkov
  • vypracovanie zmlúv a dodatkov
  • spracovanie podkladov na fakturáciu, kontrola dokladov
  • evidencia reklamácií zákazníkov, následné riešenie, spracovanie stanoviska k reklamácii
  • riešenie pohľadávok po splatnosti
  • plánovanie expedície druhotných surovín (DS)
  • príprava podkladov pre prieskum trhu a následné spracovanie
  • spracovanie podkladov pre monitoring spokojnosti zákazníkov

- Práca v najlepšej spoločnosti na spracovanie odpadu,
- Stravné v hodnote 6,00 € (doplatok zamestnanca 1,50 €)
- Rekreačné poukazy,
- Odmena pri príležitosti okrúhlych narodenín a pracovných jubileách
- Príspevok do DDS

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Zmysel pre zodpovednosť a detail
Riešenie praktických problémov
Počítačové zručnosti

Skupina Brantner – ešte aj dnes 100% rodinný podnik – má na území Európy zastúpenie v šiestich štátoch, zamestnáva 2.500 spolupracovníkov a má v nasadení približne 720 vozidiel. Sme hrdí na naše korene, tradičné hodnoty, popri tom sa náš pohľad upiera neustále do budúcnosti. Inovácie sú pre nás príležitosťou a zabezpečujú budúcnosť podnikania v globálnom hospodárstve.

Poslaním skupiny Brantner je prinášať inovatívne myšlienky do komunálnych služieb mestám a obciam, využívať a rozvíjať efektívnejšie a ekologickejšie formy zhodnocovania odpadov s ohľadom na naše životné prostredie.

Produktové portfólio: Odpadové hospodárstvo pre mestá, obce, podnikateľov a priemysel, Čistenie mesta, Kontajnerová služba, Vykonávanie separovaného zberu a kompostovanie odpadov, Čistenie komunikácií, Zimná údržba, Starostlivosť o zelené plochy, kosenie, Odborné poradenstvo v oblasti nakladania s odpadmi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4820473  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 855 EUR/mesiac