Pracovník vo výrobe

Brantner Altgas s.r.o.

Dukelská štvrť 1401, 01841 Dubnica nad Váhom, Prevádzka: Areál ZTS, Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
700-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva Obsluhu, údržbu a čistenie technologickej linky, pracovných strojov
- vykonáva Manipuláciu s odpadom nie nebezpečným
- vykonáva Odber vzoriek a stanovenie vlhkosti
- vykonáva Vykládku a vizuálnu kontrolu odpadu
- vykonáva Váženie na mostovej váhe
- vykonáva Presun druhotných surovín na sklad
- obsluha kolesového nakladača

- vzdelávanie a osobný rast
- bezplatné zaškolenie na obsluhu kolesového nakladača
- zaujímavý sociálny program
- firemné spoločenské a športové podujatia

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nás môžete kontaktovať telefonicky alebo emailom.
Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Proškovcová 0911509000 katarina.proskovcova@brantner.com

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technická zdatnosť a zručnosť, pracovitosť, flexibilita, lojálnosť
- výhodou (nie je podmienkou): vodičský preukaz sk. C
- termín nástupu: Ihneď

Spoločnosť Brantner Altgas s.r.o., je jedno z prvých zariadení na výrobu alternatívnych palív pre cementársky priemysel svojho druhu na Slovensku.
V tomto zariadení je moderná, veľkokapacitná technológia, kde sa mechanicky upravujú a kombinujú rôzne typy odpadov, ktoré slúžia ako alternatívne palivo pre cementársky priemysel.

Jedinečnosť tohto zariadenia spočíva v ekologickom prístupe pri výrobe cementu, kde sa namiesto prvotných surovín, ktoré sú vyčerpateľné, využíva palivo založené na odpadoch, ktoré sme vytvorili a ktoré by skončilo na skládkach.
Takto sa využíva energetický potenciál inak zneškodňovaného odpadu z domácností a priemyslu a tým šetrí naše suroviny a naše životné prostredie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Dukelská štvrť 1401
01841 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Proškovcová
Tel.: 0911509000
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2727974   Dátum zverejnenia: 16.9.2016