Projektový manažér

Branson Ultrasonics, a.s.

Miesto práce
Piešťanská 1202, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba špecifikácie projektu (vyjasnenie špecifikácie so zákazníkom a následné odsúhlasenie konceptu)
- komunikácia so zákazníkom za účelom stanovenia podmienok vyrobiteľnosti stroja a celkových nákladov na daný projekt
- kooperácia s oddelením dizajnu, plánovania, nákupu, výroby, montáže, logistiky a servisu
- celkový dohľad nad dizajnom, výrobou , montážou a oživením stroja
- koordinácia všetkých etáp projektu a následná koordinácia finálnych testov a odovzdanie projektu zákazníkovi

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s vlastným vývojom v oblasti ultrazvukového a laserového zvárania materiálov v Novom Meste nad Váhom (súčasť štruktúry Emerson na globálnej úrovni)
- pracovný pomer od začiatku na dobu neurčitú s fixnou mesačnou mzdou
- široký sociálny program
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- kvartálny, ročný a vianočný bonus
- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom + široká ponuka výberu hlavných jedál
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu ( program školení a tréningov)
- teambuildingové aktivity
- možnosť firemnej rekreácie v Terchovej
- skupinové a individuálne jazykové kurzy
- moderné a čisté pracovné prostredie
- prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nového zamestnanca
- možnosť pracovného postupu v rámci spoločnosti

Uvedené pracovné miesto je obsadzované pre spoločnosť Branson Ultrasonics, a.s., ktorá je priemyselným lídrom v oblasti vývoja, dizajnu, výroby a predaja technológií spájania materiálov – plastov a neželezných kovov.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby ([email protected]).

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- vzdelanie strojárskeho zamerania
- prax v strojnej konštrukcii
- dobrá znalosť výrobných technológií a konštrukčných zásad v strojárstve a znalosť pravidiel spracovania technickej dokumentácie a príslušných noriem
- prax s používaním 3D CAD
- schopnosť plynulej komunikácie v anglickom jazyku so zahraničnými zákazníkmi
- spoľahlivosť, komunikatívnosť a iniciatíva

BRANSON začal v Novom Meste nad Váhom pôsobiť v roku 1995 na základoch vtedajšieho výskumného ústavu mechanizácie a automatizácie (VUMA) pod značkou materskej spoločnosti Emerson a.s. a nadviazal na tradíciu strojárskeho priemyslu v regióne.

BRANSON vyvíja a vyrába zariadenia na spájanie plastov a neželezných kovov a patríme medzi priemyselných lídrov v tomto segmente priemyslu.

Rozsah produktov našej spoločnosti zahŕňa systémy a inovácie pre ultrazvukové spájanie, lineárne a orbitálne vibračné zváranie, zváranie taviacim telesom, infračervené a laserové zváranie. Spomínané produkty nachádzajú uplatnenie najmä v automobilovom či potravinárskom priemysle, ale aj v zdravotníctve. Ponúkame aj zákaznícky upravené ultrazvukové spracovateľské stroje pre rezanie rôznych materiálov.

Rastúci význam v našej činnosti má vývoj nových produktov, ktorý sa koncentruje práve u nás na Slovensku a prináša rozširovanie vývojového oddelenia.
V roku 2016 začal BRANSON na Slovensku pôsobiť ako samostatná spoločnosť Branson Ultrasonics, a.s. - súčasť globálnej korporácie Emerson.

V spoločnosti Emerson podporujeme kultúru, v ktorej je každý zamestnanec rešpektovaný pre svoje jedinečné skúsenosti a nadanie. Veríme, že rozmanité pracovné prostredie prispieva k bohatej výmene nápadov a odlišnosti myšlienok, ktoré inšpirujú k inováciám a prinášajú najlepšie riešenia našim zákazníkom. Preto podporujeme vytváranie rôznych zamestnaneckých skupín a tým pomáhame tvoriť rôznorodé pracovisko a začlenenie všetkých zamestnancov rešpektujúc ich odlišnosť a individualitu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3161564  Dátum zverejnenia: 16.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou