CNC operátor-fréza pre 3-osé a 5-osé obrábanie a programovanie v HeidenHain

Branson Ultrasonics, a.s.

Miesto práce
Piešťanská 1202, okres Nové Mesto nad Váhom
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- strojné opracovanie materiálov z ocelí, Ti a Al zliatin, výroba súčiastok na CNC frézach podľa výkresovej dokumentácie a vytvorených CAM programov (3-osé a 5-osé obrábanie)
- nastavenie a programovanie CNC strojov (v riadiacom systéme HeidenHain)
- kontrola kvality hlavných rozmerov po obrobení
- práca na 3 zmeny

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s vlastným vývojom v oblasti ultrazvukového a laserového zvárania materiálov v Novom Meste nad Váhom (súčasť štruktúry Emerson na globálnej úrovni)
- pracovný pomer od začiatku na dobu neurčitú s fixnou mesačnou mzdou
- široký sociálny program
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- kvartálny, ročný a vianočný bonus
- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom + široká ponuka výberu hlavných jedál
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu ( program školení a tréningov)
- teambuildingové aktivity
- možnosť firemnej rekreácie v Terchovej
- skupinové a individuálne jazykové kurzy
- moderné a čisté pracovné prostredie
- prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nového zamestnanca
- možnosť pracovného postupu v rámci spoločnosti

Uvedené pracovné miesto je obsadzované pre spoločnosť Branson Ultrasonics, a.s., ktorá je priemyselným lídrom v oblasti vývoja, dizajnu, výroby a predaja technológií spájania materiálov – plastov a neželezných kovov.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby ([email protected]).
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske vzdelanie

- SŠ / SOU technického zamerania
- znalosť čítania technických výkresov podmienkou
- prax na danej pozícii min. 1 rok
- všeobecná znalosť technických noriem a technológií strojárskej výroby
- záujem o programovanie CNC obrábacích strojov (riadiaci systém HeidenHain výhodou)
- samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatíva

BRANSON začal v Novom Meste nad Váhom pôsobiť v roku 1995 na základoch vtedajšieho výskumného ústavu mechanizácie a automatizácie (VUMA) pod značkou materskej spoločnosti Emerson a.s. a nadviazal na tradíciu strojárskeho priemyslu v regióne.

BRANSON vyvíja a vyrába zariadenia na spájanie plastov a neželezných kovov a patríme medzi priemyselných lídrov v tomto segmente priemyslu.

Rozsah produktov našej spoločnosti zahŕňa systémy a inovácie pre ultrazvukové spájanie, lineárne a orbitálne vibračné zváranie, zváranie taviacim telesom, infračervené a laserové zváranie. Spomínané produkty nachádzajú uplatnenie najmä v automobilovom či potravinárskom priemysle, ale aj v zdravotníctve. Ponúkame aj zákaznícky upravené ultrazvukové spracovateľské stroje pre rezanie rôznych materiálov.

Rastúci význam v našej činnosti má vývoj nových produktov, ktorý sa koncentruje práve u nás na Slovensku a prináša rozširovanie vývojového oddelenia.
V roku 2016 začal BRANSON na Slovensku pôsobiť ako samostatná spoločnosť Branson Ultrasonics, a.s. - súčasť globálnej korporácie Emerson.

V spoločnosti Emerson podporujeme kultúru, v ktorej je každý zamestnanec rešpektovaný pre svoje jedinečné skúsenosti a nadanie. Veríme, že rozmanité pracovné prostredie prispieva k bohatej výmene nápadov a odlišnosti myšlienok, ktoré inšpirujú k inováciám a prinášajú najlepšie riešenia našim zákazníkom. Preto podporujeme vytváranie rôznych zamestnaneckých skupín a tým pomáhame tvoriť rôznorodé pracovisko a začlenenie všetkých zamestnancov rešpektujúc ich odlišnosť a individualitu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2695486  Dátum zverejnenia: 18.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou