Ponuka práce v spoločnosti BRANKO - ošetrovateľ/ka moriek

BRANKO SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Piešťany, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť BRANKO pôsobí v poľnohospodárstve už vyše 40 rokov, momentálne sa však zaoberá rozmnožovacím chovom ťažkých moriek. Nakoľko stále objavujeme nové trhy a rozširujeme kapacity, hľadáme nových šikovných členov do nášho rodinného tímu na pozíciu:

Ošetrovateľ/ka moriek s výkonom práce Cabaj - Čápor, Podhorany (produkčné farmy) alebo Borovce (odchovná farma)

- Príplatky za nočné, víkendy, sviatky, výkonnostné
- Stravovanie formou gastro lístkov
- možnosť ubytovania v jednoduchých priestoroch v rámci fariem
- po dohode zabezpečenie dopravy NR - Podhorany, Podhorany - Nitra

Informácie o výberovom konaní

Doplňujúce informácie:
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, zašlite nám prosím svoj životopis na e-mail: [email protected] a uveďte aj názov profesie s miestom výkonu práce o ktoré sa uchádzate, pre lepšie a rýchlejšie posúdenie Vašej žiadosti. Následne sa Vám ozve personálne oddelenie ohľadom dohodnutia pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- pracovitosť
- chuť a záujem učiť sa nové veci
- dobrá fyzická kondícia

Spoločnosť BRANKO pôsobí v poľnohospodárstve už vyše 40 rokov, momentálne sa však zaoberá rozmnožovacím chovom ťažkých moriek. Našim klientom, po celej Európe, od Francúzska, cez Taliansko, Rakúsko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko až po Rusko, dodávame násadové vajcia a jednodenné morky v tej najvyššej kvalite. Nakoľko stále objavujeme nové trhy a rozširujeme kapacity, hľadáme nových šikovných členov do nášho rodinného tímu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3060415  Dátum zverejnenia: 15.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou