Podávač moriek/ Inseminátor moriek

BRANKO SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakoľko stále objavujeme nové trhy a rozširujeme kapacity, hľadáme nových šikovných členov do nášho rodinného tímu na farmy rozmnožovacieho chovu moriek.

Hlavnou náplňou práce je inseminácia moriek, v rámci ktorej môžete pracovať ako podávač moriek alebo aplikátor pri inseminácii.

Jednosmenná prevádzka, pracovný čas stanovený po dohode - podľa potreby a plánu vedúceho strediska.

Miesto výkonu práce:
Cabaj - Čápor
Podhorany

Príplatky sobota, nedeľa, sviatok, prašné, výkonnostný bonus, stravovanie formou gastrolístkov.

Po dohode vieme zabezpečiť:
Dopravu NR-Podhorany, Podhorany - Nitra
Jednoduché ubytovanie v priestoroch farmy na náklady zamestnávateľa

Bližšie informácie o ponuke práce sa dozviete na osobnom pracovnom pohovore. Po zaslaní životopisu, odpovieme každému uchádzačovi o danú pracovnú pozíciu.

Pri zaslaní životopisu, nám prosím uveďte o aké miesto výkonu práce by ste mali záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrá fyzická kondícia, zodpovednosť, dochvíľnosť a pracovitosť.

Spoločnosť BRANKO pôsobí v poľnohospodárstve už vyše 40 rokov, momentálne sa však zaoberá rozmnožovacím chovom ťažkých moriek. Našim klientom, po celej Európe, od Francúzska, cez Taliansko, Rakúsko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko až po Rusko, dodávame násadové vajcia a jednodenné morky v tej najvyššej kvalite. Nakoľko stále objavujeme nové trhy a rozširujeme kapacity, hľadáme nových šikovných členov do nášho rodinného tímu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2970394  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou