Pracovník sklenárstva

Branislav Královič - SKLENÁRSTVO, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
950,- € + štvrťročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opracovanie plochého skla a výrobky z plochého skla. Montáž plochého skla a výrobkov zo skla.

Výborný pracovný kolektív, štvrťročné a výročné odmeny, slušné a seriózne jednanie.

Svoj životopis zasielajte na email: kancelaria.sluzby@gmail.com. Konanie prebieha v dvoch kolách, pričom súčasťou posledného kola je dohoda o konkrétnej pracovnej zmluve.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické smery

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Organizačné schopnosti, zodpovednosť, seriózny prístup. Technická zručnosť, ochota učiť sa nové veci. Práca na CNC a vodičský preukaz výhodou.

Najväčšie sklenárstvo v Bratislave so širokou ponukou výrobkov zo skla a služieb. Ponúkame bezkonkurenčné ceny pri dodržaní najvyššej kvality poskytovaných služieb a výrobkov. Vieme poskytnúť riešenie na akúkoľvek požiadavku našich zákazníkov.Zároveň rozbiehame stolársku výrobu a výrobu nábytku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Galvaniho 12
82104 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2779233   Dátum zverejnenia: 1.6.2017