Obchodní oddělení - zákaznický servis

Brand Promotion CZ, s.r.o.

Miesto práce
Brno, Brno - město
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • znalost anglického jazyka na dobré komunikativní úrovni slovem i písmem
  • odpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, vstřícnost
  • reprezentativní vystupování, dobré komunikační a organizační schopnosti
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, emailová korespondence)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a rostoucí společnosti s 19letou tradicí na mezinárodním trhu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zajímavá, různorodá práce
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pracoviště v Brně
  • nástup možný ihned

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky z celé Evropy
  • tvorba cenové nabídky, evidence zakázek, fakturace prodaného zboží a veškerá související administrativa, komplexní péče o klienta a jeho zakázku
  • vyřizování telefonátů
  • aktivní komunikace s kolegy z ostatních oddělení

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií v českém i anglickém jazyce.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 3102588  Dátum zverejnenia: 14.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.