Hľadáme si nového kolegu so životným štýlom Event manažéra

BRAND ADVERTISING s.r.o.

Miesto práce
Moskovská 15, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cítiš záplavu endorfínov, keď môžeš organizovať nejakú akciu a keď vidíš, ako sa ľudia zabávajú? Máš pôžitok z naplánovania najmenšieho detailu a ak aj náhodou niečo nevyjde, nič sa nedeje, lebo si majster v improvizácii? Ak si presvedčený/á, že tvojim poslaním je tvoriť nezabudnuteľné a originálne zážitky, tak vedz, že s veľkou pravdepodobnosťou nájdeš v tomto inzeráte svoj dream job.

Každý dobrý Event manažér vie, že úspešný event nezrealizuje, ak nebude venovať dostatočný priestor čo najkonkrétnejšej predstave eventu. Uvádzame preto najdôležitejšie aktivity, aby si si aj ty vedel/a predstaviť svoju prácu čo možno najlepšie. Čo bude tvojou úlohou?
Jednou vetou – perfektne zorganizovať event.
Rozmenené na drobné:
* navrhneš, naplánuješ a zorganizuješ eventy (áno, paralelne aj viacero naraz)
* napíšeš projekty, čiže návrhy podoby eventu
* odprezentuješ tvoje nápady a riešenia klientovi
* neustále komunikuješ s klientom, dodávateľmi a kolegami
* dôsledne, ešte raz podotýkame, dôsledne plníš čiastkové úlohy vyplývajúce z prípravy a realizácie eventu
* nesieš zodpovednosť za čerpanie stanoveného rozpočtu
* koordinuješ a vo veľkej miere kontroluješ externých dodávateľov (nie preto, že ťa baví kontrolovať druhých, ale preto, lebo máš stále pred očami svoj cieľ – perfektne zorganizovaný event)
* po evente to nekončí, lebo ešte ťa čaká vyhodnotenie úspešnosti realizovaného podujatia, analýza nedostatkov a návrh opatrení
... a potom tento čarovný kolobeh opäť začína. Alebo pokračuje? :)

Sme si vedomí, že od kandidátov vyžadujeme veľa, ale rovnako veľa na oplátku aj ponúkame. Veď posúď sám/sama:
* zázemie eventovej agentúry s 21 ročnými skúsenosťami (máme najdlhšiu event históriu v rámci slovenského trhu)
* know-how, k akému by si sa inde dostal len ťažko
* uplatnenie tvojich kreatívnych nápadov, ktoré si doteraz schovával/a v šuflíku
* portfólio renomovaných a úspešných klientov
* variabilné platové ohodnotenie v závislosti od výkonu
* možnosť využiť služobné auto na súkromné účely
* príjemné pracovné prostredie v centre mesta, kávy a obedy na našej terase
* hodiny angličtiny (1-2 x týždenne)
* teambuildingy (2x ročne v rámci SR)
* účasť na zahraničných event festivaloch
* narodeninové obedy s celým tímom

Informácie o výberovom konaní

Našiel/la si sa v tejto práci?
Výborne. V tom prípade nám pošli svoj životopis v slovenskom jazyku. Snažíme sa všetkých kandidátov čo najskôr informovať o stave výberového konania, preto sa ti najneskôr do 3 týždňov ozveme. Ak budeš úspešný/á, čaká ťa stretnutie s vedením našej agentúry.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Akému kolegovi sa určite potešíme?
* v oblasti organizovania eventov už musíš mať nejakú skúsenosť – min. 2 roky (ráta sa aj popri VŠ)
* vodičský preukaz založený hlboko v peňaženke nestačí - musíš byť aktívny vodič ochotný cestovať
* výborný písomný prejav, znalosť gramatiky slovenského jazyka (ak už od začiatku podvedome kontroluješ gramatiku a štylistiku nášho inzerátu, berieme to ako výborné znamenie)
* ochota pracovať na živnosť

Náš tím vyniká vysokou kvalitou práce, hľadáme preto niekoho s podobnými schopnosťami.
Aby sme spoločne mohli piecť skvelé eventy, ladiť konferencie a miešať silné vzťahy s médiami, potrebujeme na to kandidáta s touto receptúrou:
* organizačné schopnosti
* perfektný time management
* komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
* dôslednosť a precíznosť, občas až dôsledná precíznosť :)
* časová flexibilita (áno, eventy sú väčšinou po večeroch a cez víkendy)
* schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
* schopnosť pracovať pod tlakom
* príjemné vystupovanie
* empatia
* estetické cítenie a zmysel pre detail

Sme slovenská agentúra a špecializujeme sa na oblasť event marketing:
* tvorba a realizácia komunikačných projektov v oblasti event marketingu
* organizovanie eventov, seminárov, konferencií, relax víkendov
* organizácia tlačových konferencií, vzťahy s médiami
* konferenčný servis
* sales promotion

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3138464  Dátum zverejnenia: 21.7.2017