Obchodný zástupca - strojárstvo

BRAMMER CZECH a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• spolupráca s obchodným tímom a produktovými špecialistami
• spoluúčasť na optimálnom nastavení podmienok zákazníkom (cenníky, splatnosť)
• zodpovednosť za pravidelný reporting
• vykonávaní analýzy trhu vo zverenom regióne + monitoring konkurencie
• miesto výkonu práce: Bratislavsky region

5 týždňov voľna, služobné vozidlo na súkromné účely, príspevok na dôchodkové / životné poistenie, stravné lístky, flexibilná pracovná doba, odborné vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• prax na obchodnej pozícii
• skúsenosť minimálne s časťou nášho sortimentu: ložiská, hydraulika, remene, reťaze, elektromotory, prevodovky ...
• schopnosť tímovej spolupráce
• orientáciu na výsledok, aktívny prístup k práci
• zodpovednosť a samostatnosť
• bydlisko kdekoľvek v regióne

Obchodně-technická společnost Brammer Slovakia s.r.o., člen skupiny Brammer Czech a.s., je jedním z největších evropských distributorů průmyslových produktů a služeb potřebných pro údržbu, opravy a všeobecnou údržbu. Dodáváme produkty, jakou jsou například ložiska, zařízení pro přenos mechanické energie, pneumatická a hydraulická zařízení, nářadí či zařízení pro ochranu zdraví a zajištění bezpečnosti.
Působíme v šestnácti zemích Evropy a provozujeme více než 350 prodejních a servisních center, která zaručují dostupnost servisu a rychlé dodání dílů po celé zemi.

K Bílému Vrchu 2912/9
193 00 Praha
Česká republika

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2749440   Dátum zverejnenia: 7.11.2016