Lektori anglického, nemeckého, talianskeho, slovenského jazyka - Slovenskí lektori aj Native speaker

BRAINY SK, s.r.o.

Hlavne: Žilina, Považská Bystrica, Trenčín, Trnava, Hlohovec, Martin, Bratislava, Slovensko, okres Martin, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
január 2015, september 2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na vyučovanie anglického, nemeckého, ruského, talianskeho a slovenského jazyka hľadáme spolupracovníkov, ideálne na základe živnostenského listu. Ide o vyučovanie v doobedných aj poobedných termínoch, individuálne aj skupinové kurzy, všetky jazykové úrovne. Dlhodobým spolupracovníkom ponúkame zaškolenie, jedinečné a kvalitné učebné materiály, možnosť výučby v medzinárodnom jazykovom centre. Okrem výučby ponúkame aj spoluprácu v oblasti prekladov a tlmočení.

- možnosť dlhodobej spolupráce
- možnosť zaškolenia
- jedinečné učebné materiály
- motivujúce finančné ohodnotenie

Životopis s fotkou posielajte najneskôr do 5.1.2015 na adresu [email protected]

Kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme kvalitných, kreatívnych, motivovaných ľudí, ktorých vyučovanie jazykov baví a sú ochotní sa aj ďalej vzdelávať. Svojich študentov vedia pre jazyk nadchnúť a následne ich túžbu po vedomostiach uspokojiť. Vyžadujeme zodpovedný prístup a príjemné vystupovanie.

Skupina BRAINY už tridsať rokov ponúka jazykové služby. Poskytujeme jazykové vzdelávanie, ako aj preklady a tlmočenie. V našej ponuke nájdete firemné jazykové kurzy, kurzy pre verejnosť a pobytové jazykové kurzy v Medzinárodnom jazykovom centre BRAINY. Jazykové služby poskytujeme v štandardnych i neštandardnych jazykoch.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 931632  Dátum zverejnenia: 5.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou