Drupal / Symfony vývojár

Brainsum s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spolupracovníka pre pracovnú oblasť Drupal / Symfony vývojár.

Náplň práce:
Účasť predovšetkým na webových projektoch na báze open-source CMS systému Drupal v tíme aj samostatne.

- Neviazaná, priateľská atmosféra
- Odmena a benefity vyššie ako priemeru, ba ako tvoj momentálny plat – ak si naozaj dobrý
- Odborné výzvy – vážne projekty medzinárodných a domácich veľkopodnikov (napr. Slovnaft, Slovak Lines)
- Rozmanitá práca: popri Drupal vývoji prípadne aj facebook a mobilné aplikácie, systémovo-integračné projekty
- Dôležité vývojárske práce: okrem prác na báze projektov poskytujeme našim veľkým klientom aj neustály vývoj, prevádzkovanie a poradenstvo, hľadajúc pritom vždy najlepšie riešenia.
- Podpora odborného rastu:
- zdieľanie vedomostí v rámci tímu s týždennou pravidelnosťou
- možnosť účasti na odborných konferenciách
- podpora sociálnej (open source) kontribúcie
- Pružný pracovný čas
- Dávame pozor na to, aby sa u nás cítil dobre každý (teambuildingy a pod.)

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zašlite, prosíme, profesný životopis na e-mailovú adresu [email protected]. Do subjektu e-mailu uveďte názov pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
CSS - Pokročilý
XHTML - Expert
XML - Základy
JavaScript - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
- Skutočné programátorské základné vedomosti a vhodný prístup, systémový pohľad.
- Nezľakni sa, ak treba zasiahnuť do CSS
- Dobrá schopnosť interpretácie úloh a komunikácie – schopnosť proaktívneho hľadania riešenia, vedieť vysvetliť, ako by mohol byť spec lepší, spolupracovať s projektovými a account manažérmi.
- Čestnosť, náročnosť
- Ovládanie anglického jazyka – predovšetkým čítanie / písanie.
- Nemalo by byť problémom odpovedať na ticket alebo email, okomentovanie a doplnenie špecifikácie v angličtine.
- Schopnosť rýchleho učenia sa, priebežné samovzdelávanie.
- Sledovanie trendov, osvojovanie si nových technológií.

Výhody:
- Skúsenosti s Drupal, podľa možností s referenciami.
- Znalosť Drupalu a najčastejšie používaných modulov
- Skúsenosti s vývojom Drupal modulov (PHP)
- JQuery
- SOAP, iné webservice skúsenosti
- Znalosti z oblasti Facebook API
- Znalosti z oblasti Google API
- Skúsenosti so zladením (theme system, HTML5+CSS3+Jquery)
- Skúsenosti s ovládacím systémom verzií (git)
- Humor :)

Spoločnosť pôsobí aj na maďarskom trhu, preto je Maďarský jazyk výhodou, nie však podmienkou.

Full servisová internetová reklamná agentúra, zaoberajúca sa tvorbou profesionálnych web stránok a s realizáciou online marketingových kampaní.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2233603  Dátum zverejnenia: 24.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou