Logo brainit.sk, s. r. o.

Buduj spolu s nami IT svet ako náš Obchodný zástupca

brainit.sk, s. r. o.

Miesto práce
Veľká Okružná 66, Žilina
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiacVýsledná mzda je predmetom pohovoru a závisí od seniority, skúseností a schopností kandidáta + ďalšie individuálne odmeny v závislosti od splnených cieľov a hodpod. výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V BRAIN:IT sa náš tím šikovných IT nadšencov popasuje s hoc-akou výzvou. Sme komplexný software house schopný nakódiť čokoľvek k čo najvyššej spokojnosti našich klientov. Práve TY máš teraz jedinečnú šancu reprezentovať náš brand a budovať dobré meno spoločnosti ako Obchodný zástupca ;-)

Na úvod spolupráce sa budeš venovať 2 produktom. Prvým je NFQES (https://nfqes.com/sk/), ktorým pomáhame k digitálnej transformácii elektronickým podpisovaním dokumentov a spriaznených služieb a to rýchlo, jednoducho a bezpečne.

V druhom produkte Brain:it Academy (https://academy.brainit.sk/) zase rozvíjame digitálne zručnosti a zvyšujeme kvalifikáciu záujemcom o absolvovanie certifikovaných expertných IT kurzov.

Čo v tebe chceme nájsť? ..drive a smelosť, nebáť sa, chuť na sebe pracovať, orientáciu na zákaznícku spokojnosť, príjemnú a profesionálnu komunikáciu, no a už chýba len tvoja spoľahlivosť a doslednosť.

Ak v sebe nachádzaš tento kokteil vlastností, tak môžme vyhrnúť rukávy a pustiť sa rovno na vec :)

Kolega/yňa na Sales oddelení u nás:

>> aktívne komunikuje s klientmi, aby pochopil/a ich potreby a ponúkol/a im to, čo potrebujú

>> procesuje výsledky/dopyty z kampaní s cieľom získať nových a starať sa o existujúcich klientov

>> prezentuje produkty, poskytuje informácie, rieši dotazy

>> vedie históriu a aktualizáciu obchodných prípadov v CRM systéme

>> tvorí cenové ponuky a dohoduje obchodné podmienky

>> podieľa sa na plnení cieľov, za čo môže byť v prípade úspechu odmenený/á

>> kontinuálne zlepšuje svoje skilly ;-)

Ak je toto oblasť, v ktorej chceš napredovať, otvoril/a si správnu ponuku. Už len pošli svoje CV a v motivačnom liste nám predstav svoju doterajšiu kariérnu cestu.

Vidíme sa čoskoro, Patrik HR manager

V Brain-e spoznáš nielen superských ľudí, ale navyše budeš pracovať vo fancy priestoroch a využiješ napr. aj:

Vzdelávanie

  • získanie certifikátov - sme certifikačné stredisko, ktoré poskytuje expertné IT kurzy alebo napr. komplexné kurzy MS office a iné
  • iné formy vzdelávania - kurzy, školenia, workshopy, konfrerencie, webináre atď. - kde sám/a prejavíš iniciatívu a ich absolvovanie ti zlepší skilly v práci
  • kariérny rast - ak budeš napredovať, možeš vyrásť a posunúť sa na vyššiu pozíciu
  • online kurzy angličtiny / španielčiny

Budgety

  • Ročný budget vo výške 90 e na nákup periférií (ak túžiš po nejakej spešl myške, klávesnici, slúchatkách a pod.)
  • Cafetéria - budget na nápoje a snacky
  • ročné odmeny v závislosti od splnených cieľov a hospod. výsledkov

Regenerácia/šport/ostatné

  • +5 dní platenej DV nad rámec zákona
  • Multisport karta
  • flexibilný pracovný čas
  • Home-office
  • káva, čaj
  • ovocné stredy
  • herná zóna (kalčeto, VR, letecký simulátor, stolové hry)
  • spoločné akcie - zimná/letná chata, grilovačky, plesy, raňajky
  • elektrické kolobežky
  • tel s paušálom (+ noťas) aj na súkromné účely

Som presvedčený, že ťa táto ponuka mega zaujala. Preto CV a motivačný list pošli priamo cez profesiu alebo na mail [email protected] spolu so sprievodným textom.

Veľmi si vážime záujem každého jedného kandidáta. Všetky zaslané podklady dôkladne prescreenujeme a zhodnotíme. Kapacitne sa však budeme schopní stretnúť/spojiť iba s tými, ktorí spĺňajú naše požiadavky v najväčšej miere. Ak sa ti náš HR neozve do 2 týždňov od termínu skončenia výberového konania, tak sme svojho ideálneho kandidáta už našli a veríme, že TY na sebe zapracuješ a skúsiš nás kontaktovať opäť nabudúce.

Ďakujem
team Brain:IT

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, obchod, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Cold Calling - Mierne pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca, obchodný reprezentant (príp. obdobné)

Počet rokov praxe

1

>> komfortný s cold calling - nebáť sa zdvihnúť telefón a obvolať
>> schopnosť vynájsť sa pri vyjednávaní
>> sledovanie trendov na trhu
>> záujem pôsobiť v IT oblasti a predávať IT produkty

Pomáhame podnikom riešiť ich problémy a udržiavať náskok pred konkurenciou poskytovaním najnovších technológií. Dodávame softvérové ​​riešenia pre budovanie silnej digitálnej budúcnosti. BRAIN:IT je mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá rastie spolu so svojimi klientmi. Kvantita a kvalita progresívnych „BRAINov“ v našom špecializovanom tíme sa neustále vyvíja vďaka tvorivej atmosfére našich kancelárií v Bratislave a Žiline.

# Môžeš sa u nás veľa naučiť a posunúť sa kariérne ale i finančne. #

Viac info sa dozvieš na našom webe: https://brainit.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrik Lenko
E-mail: poslať životopis
ID: 4690717  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac