Zámočník/údržbár/obsluha technologickej linky na výrobu kameniva

BRA-VUR a.s.

Miesto práce
Vrútky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha technologickej linky na výrobu kameniva a s tým súvisiace údržbárske a zváračské práce.

- 13. plat
- motivačný príplatok
- osobné ohodnotenie
- odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis e-mailom alebo poštou na našu adresu.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme však odpovede zasielať len tým uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

BRA-VUR a.s. v plnej miere rešpektuje Zákon č. 18/2018 Zb.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Nariadenia EÚ č. 2016/679 - GDPR, preto, ak máte záujem, aby bolo Vaše CV zaradené do našej databázy, v závere Vášho CV prosím uveďte nasledovné: "Týmto dávam súhlas spol. BRA-VUR a.s. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise po dobu 6 mes., v zmysle Zákona č. 18/2018 Zb.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Nariadenia EÚ č. 2016/679 - GDPR".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zváračský preukaz
prax výhodou

BRA-VUR a.s. úspešne pôsobí na trhu s kamenivom už od roku 1997. Našou hlavnou činnosťou je ťažba štrkopieskov, výroba kameniva a výroba betónových zmesí v oblasti Turca, Oravy a Liptova.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4779463  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.