Ponukam pracu pre 6-8 Instalateurov/Sanitärmonteuren/ Nemecko, Kolin, dlhodobo, 12 Eur/hod. mzda, 40 Eur denne diety (Ref. č.: 2016-400)

br-Personalvermittlung und Beratung

Miesto práce
Kolin, Nemecko
Termín nástupu
02.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
12 Eur/Stunde, plus 40 Eur /denné diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nasho klienta in 50827 Köln, Deutschland hladame niekolkych instalaterov od zaciatku oktobra !!!!!!

- 12€ / hod. mzda
- 40€ denne diety/ ubytovanie 20 Eur

Bauzeit: Ab Oktober 2016 bis voraussichtlich Dezember 2018

Jedna sa o obnovu viacposchodoveho domu z viac ako 400 bytovymi jednotkami
Obnova privodov pitnej vody im System Viega Sanpress (bis Nennweite DN50)

Obnova odpadovych rur,
Instalacia kupelni, montaz
1 x Badewanne + 1 x Waschtisch + 1 x Wand-Tiefspül-WC + 1 x Küchenspüle

Das Objekt wurde bislang durch ein elektrisches FBH-System erwärmt, welches – aus energetischen Gründen – durch ein Pumpen-Warmwasser-Heizsystem ersetzt wird (Fernwärme).

Hierzu werden auch Steig- und Verteilleitungen Heizung im System Viega Prestabo gemäß Hausplanung verlegt.

In 110 Leerwohnungen wird die elektrische FBH bauseits abgeschaltet und es werden Heizkörper + Radiatoren des mittleren Standard installiert.

(BH bis 2,0 m, Gewicht = bis 130 kg / HK)

Anforderungsprofil an die Mitarbeiter im Projektteam "Köln":

•Gesellenbrief als Anlagenmechaniker oder Sanitärinstallateur
•Selbstständiges Arbeiten
•Teamfähigkeit
•Beherrschung der deutschen Sprache
•Eigenes Grundwerkzeug (bei Bedarf können wir Werkzeug auch bereitstellen)

Wir suchen noch ca. 6-8 Monteure.

Práca na nemeckú pracovnú zmluvu,
Plat hodinová mzda, 12 Eur/hod. plus 40 Eur denné diéty ako príspevok na ubytovanie
Ubytovanie stojí 20 Eur, zvysok zostava nezdaneny

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je nemecká spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce v oblasti stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

flexibilita a schopnost presuvat sa autom

Spoločnosť br-Personalvermittlung und Beratung und www.mymedicalcareer.de, so sídlom v NSR sa zaoberá sprostredkovaním práce pre lekárov a odborný zdravotnícky personál v Nemecku, z Nemecka a z nových členských krajín EÚ do nemeckých zdravotníckych zariadení. Zároveň poskytuje know-how v oblasti projektového managementu, personalistiky a úplné poradenstvo pre svojich klientov pred podpisom pracovnej zmluvy v Spolkovej republike Nemecko.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

www.mymedicalcareer.de und www.br-personalvermittlung.de
Klinikstraße 8
93413 Cham
Nemecko

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2597259   Dátum zverejnenia: 22.9.2016