Pre Klienta v Nemecku hľadáme viacerých zváračov a Montérov, 13 Eur/hod. Brutto, od 8,20 Eur/Netto ubytovanie zdarma

br-Personalvermittlung und Beratung

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
13 EUR/Brutto/hodina, ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nemeckého klienta v Nemecku hľadáme
6 Zváračov s preukazom MAG, MIG s nástupom čím skôr, viacerých Montérov, so skúsennosťami z oblasti, zatepľovania a iných montérskych prác, spoločnosť pôsobí v oblasti montovania kontajnerových domov sídliaca južne od Norinbergu.
V prípade dobrej kvalifikácie je zabezpečená dlhodobá práca na nemeckú pracovnú zmluvu minimálne do konca roka 2018.
Hodinová mzda 13,00 Eur/h Brutto, ubytovanie zdarma

U všetkých zamestnancov je zabezpečené ubytovanie zdarma, s kuchynkou a WLAN.
Požiadavky na kandidátov sú skúsenosti, prípadne znalosti nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni, nie je ale podmienkou. Flexibilita, možnosť dopraviť sa na miesto nasadenia.

Jedná sa o dlhodobé zamestnanie.

Podrobnosti rada podám telefonicky. Podrobné životopisy, v NJ, s uvedením Vaších praktických skúseností v uvedenej oblasti posielajte na [email protected] alebo na

[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Firma so sídlom pri Norinbergu, Nemecko, Klient pôsobí v oblasti výroby kontajnerových montovaných domov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zvarac

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť br-Personalvermittlung und Beratung und www.mymedicalcareer.de, so sídlom v NSR sa zaoberá sprostredkovaním práce pre lekárov a odborný zdravotnícky personál v Nemecku. Ponúka tiež podporu zdravotníckemu personálu z nových členských krajín EÚ do nemeckých zdravotníckych zariadení, či už lekárom, alebo zdravotným sestrám. Spoločnosť nie je držiteľom Licencie Personalleasing, sprostredkovávame pracovníkov priamo k naším klientom, do nemocničných zariadení.
Zároveň poskytuje know-how v oblasti projektového managementu, personalistiky, nemeckého pracovného trhu a úplné poradenstvo pre svojich klientov pred podpisom pracovnej zmluvy v Spolkovej republike Nemecko.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2241587  Dátum zverejnenia: 1.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13 EUR/Brutto/hodina, ubytovanie zdarma