Zdravotná sestra so skúsenosťami z oblasti intenzívnej medicíny, Nemecko

br-Personalvermittlung und Beratung

Miesto práce
Nemecko
2500 EUR/mesiac, + príplatky za služby v noci, cez víkend, počas sviatkov, pre vysoko kvalifikovaných odborníkov plus motivačná prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta Herzklinikum v München hľadáme zdravotné sestry so skúsenosťami z oblasti intenzívnej medicíny, či už so skúsenosťami z pooperačnej anestheziologickej starostlivosti, ale tiež sestry so skúsenosťami z oblasti intenzívnej medicíny a starostlivosti o pacientov po náhlych príhodách, či už o pacientov s ochoreniami kardiovaskulárnymi, ale tiež z oblasti starostlivosti o pacientov s neurologickými ochoreniami. Ideálne sú kandidátky so skúsenosťami z kardiologickej alebo kardiochirurgickej intenzívnej medicíny.
Nemocnica hľadá súrne sestry už s profesionálnymi skúsenosťami z oblasti intenzívnej medicín. Je to dlhodobejší projekt, v ktorom má zamestnávateľ záujem o investovanie do takto odborne vybaveného personálu. Poskytuje aj možnosť dovzdelávania nemeckého jazyka, odbornej nemčiny, a následne pomoc pri uznaní vzdelania.
Zdravotné sestry musia spĺňať tak odborné kritériá, akým je vzdelanie v odbore zdravoná sestra, alebo zdravotný asistent, prípadne zdravotný ošetrovateľ, nemecké jazykové schopnosti aspoň na úrovni B1 (európsky referenčný rámec). Na uznanie Anerkennung odborného vzdelania v zdravotníctve musia byť jazykové znalosti deklarované minimálnou úrovňou B2 (Európsky referenčný rámec), v rámci tohto projektu ponúkame pomoc pri dobudovaní týchto jazykových znalostí.

Všetkým kandidátom ponúkame úpné poradenstvo v oblasti uznania vzdelania , profesionálny, ale zároveň ľudský prístup zamestnávateľa. Dlhodobý pracovný úväzok a nadpriemerné ohodnotenie.

Možnosť ubytovania na zamestnaneckých ubytovniach.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Naším klientom je priamo nemocnica v München, nie je to zamestnanie prostredníctvom inej personálnej agentúry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zrelé osobnosti, ktoré sú schopné pracovať dlhodobo v zahraničí, prípadne pracovať v nemeckých nemocniciach na stálo. Osoby, ktoré nemajú problémy pracovať v dynamickom kolektíve a sú odolné voči stresu. Skúsenosti z intenzívnej medicíny a managementu akútnych prípadov sú výhodou. Znalosti PC a výboné jazykové znalosti nevyhnutnosťou. V tomto prípade jazyková úroveň aspoň B1 (Európsky referenčný rámec). Podmienkou je uznanie vzdelania v NSR, k procesu je potrebné deklarovať znalosti na úrovni B2 (Európsky referenčný rámec.) Toto dobudovanie jazyka je možné aj s podporou zamestnávateľa.

Spoločnosť br-Personalvermittlung und Beratung und www.mymedicalcareer.de, so sídlom v NSR sa zaoberá sprostredkovaním práce pre lekárov a odborný zdravotnícky personál v Nemecku. Ponúka tiež podporu zdravotníckemu personálu z nových členských krajín EÚ do nemeckých zdravotníckych zariadení, či už lekárom, alebo zdravotným sestrám. Spoločnosť nie je držiteľom Licencie Personalleasing, sprostredkovávame pracovníkov priamo k naším klientom, do nemocničných zariadení.
Zároveň poskytuje know-how v oblasti projektového managementu, personalistiky, nemeckého pracovného trhu a úplné poradenstvo pre svojich klientov pred podpisom pracovnej zmluvy v Spolkovej republike Nemecko.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1931068  Dátum zverejnenia: 18.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 EUR/mesiac, + príplatky za služby v noci, cez víkend, počas sviatkov, pre vysoko kvalifikovaných odborníkov plus motivačná prémia