Lekári -špecialisti, (Facharzt, Oberarzt)všetky odbory internej medizíny a lekári anesthesiológovia, Nemocnice v blízkosti českej hranice

br-Personalvermittlung und Beratung

br-Personalvermittlung und Beratung, Klinikstraße 8, 93413 Cham, Deuts, Nemecko
Termín nástupu
priebežne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich klientov viaceré okresné nemocnice v Bundeslandoch v Bayern, Sachsen Anhalt und Sachsen hľadáme lekárov, so špecializačnými skúškami, atestáciou zo všetkých oblastí Internej medicíny, Kardiológia, Gastroenterológia, Interná medicína a tiež lekárov špecialistov z oblasti Anesteziológie, ale i cievnej chirurgie, či Gynekológie.
Aktuálne hľadám v rámci Head Hunting niekoľko špecialistov Lekárov, pre mojích klientov. Mám možnosť obsadiť niekoľko pozícií, na interných klinikách, ale hlavne špecialistov z oblasti Anesteziolégie, či intenzívnej medicíny, ktorí by mali záujem pracovať, či už ako Facharzt, alebo Oberarzt. Vítaní sú tiež i lekári v posledných rokoch vzdelávania pred špecializačnou skúškou.
Vítaní sú lekári s aprobáciou a so skúsenosťami s nemeckých nemocničných zariadení, ale i lekári, ktorí majú záujem o získanie nemeckej aprobácie.
Podmienkou získania nemeckej aprobácie, teda povolenia na výkon lekárskej profesie na území Nemecko sú nemecké znalosti na úrovni B2 (Európsky referenčný rámec)

Keďže problematika obsadzovaných pozícií je komplexná, radi poskytneme podrobnejšie informácie či už Mailom, alebo telefonicky.

B. Rakicka (0049 160 926 77 209 ), [email protected]

V niekt. prípadoch ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie, mimo tarif. ohodnotení. Ponúkame úplné bezplatné poradenstvo a odbornú príprava pred pohovormi aj pri obsadzovaní riadiacich pozícií.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Viaceré okresné nemocnice.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekár, všeobecný, internista, pediater

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Zrelé osobnosti s enormným enthusiasmom a orientáciou na vlastné ciele. Silne motivované osobnosti s cieľom presadiť sa v novej spoločnosti aj vo vyšších pozíciách. My Vám k tomu ponúkame plnú osobnú aj odbornú podporu.

Spoločnosť br-Personalvermittlung und Beratung und www.mymedicalcareer.de, so sídlom v NSR sa zaoberá sprostredkovaním práce pre lekárov a odborný zdravotnícky personál v Nemecku. Ponúka tiež podporu zdravotníckemu personálu z nových členských krajín EÚ do nemeckých zdravotníckych zariadení, či už lekárom, alebo zdravotným sestrám. Spoločnosť nie je držiteľom Licencie Personalleasing, sprostredkovávame pracovníkov priamo k naším klientom, do nemocničných zariadení.
Zároveň poskytuje know-how v oblasti projektového managementu, personalistiky, nemeckého pracovného trhu a úplné poradenstvo pre svojich klientov pred podpisom pracovnej zmluvy v Spolkovej republike Nemecko.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1621301  Dátum zverejnenia: 12.5.2016