Reagujte bez životopisu

Senior realitný maklér pre Trenčiansky región

BpV Real Estate, s.r.o.

Miesto práce
Fándlyho 8, Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.06.2024
1 000 EUR/mesiacBonusy z predaja nehnuteľností - vlastných aj sprostredkovaných.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nábor realitných maklérov do tímu našej spoločnosti.

- Aktívne a zodpovedné vedenie tímu maklérov.

- Školenie junior realitných maklérov a odovzdávanie skúseností, budovanie tímu

- Reporty vedeniu o priebehu realitných obchodov.

- Predaj a prenájom špecifických nehnuteľností – realitná činnosť.

- Predaj zrekonštruovaných bytov vo vlastníctve BpV Group.

- Vyhľadávanie nehnuteľností za účelom výkupu a následnej rekonštrukcie.

- Analýzy výhodnosti vykupovaných nehnuteľností určených na rekonštrukciu.

- Zastrešenie komunikácie s klientmi - predávajúcimi i kupujúcimi.

- Budovanie siete kontaktov a zbieranie referencií od spokojných klientov.

- Spoločnosť BpV poskytuje všetkým svojim spolupracovníkom zabehnuté stabilné pracovné prostredie, kontinuálne vzdelávanie a backoffice podporu.

- Administratíva je na nás! Realitní makléri u nás nemusia riešiť inzerovanie nehnuteľností, zmluvy s advokátom ani prepisy na katastri nehnuteľností alebo financovanie.

- Plné koncentrovanie na realitnú činnosť. Firma zabezpečí ku každej nehnuteľnosti materiály ako fotografie, videá, 3D obhliadky, zábery z dronu a podobne.

- Ponúkame zaujímavé percentuálne podiely odmeňovania - bonusy pre maklérov a extra bonusy pre vedúceho tímu (senior makléra).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

Realitná spoločnosť BpV Group ročne kúpi, zrekonštruuje a predá približne 50 bytov v lokalitách Trenčín, Dubnica nad Váhom, Ilava, Nové Mesto nad Váhom a okolí. Preto budujeme spoľahlivý tím realitných maklérov, ktorí sa budú venovať výkupu nehnuteľností v pôvodnom stave a následne predajom bytov po kompletnej rekonštrukcii, zastrešia štandardnú realitnú činnosť v našej firme – komunikáciu s klientmi, obhliadky bytov, nábor nehnuteľností.
ID: 4815560  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac