Logo BOZPO, s.r.o.

Verejný zdravotník

BOZPO, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP, príp. dohodou
1 300 - 1 700 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky + pohyblivej zložky mzdy, ktorá je závislá od mesačného hodnotenia a výsledkov práce v aktuálnom mesiaci. Nástupný plat závisí od praktických schopností a vedomostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zastrešovanie služieb PZS pre zmluvných aj nezmluvných klientov v plnom rozsahu podľa legislatívnych predpisov, výkony u klientov

• spracovávanie dokumentácie: hodnotenie zdravotných rizík, kategorizácia prác z hľadiska zdravotných rizík, posudky o riziku, prevádzkové poriadky, vyhodnocovanie akreditovaných meraní, vykonávanie orientačných meraní faktorov pracovného prostredia,

• znalosť legislatívnych predpisov v oblasti ochrany a podpory zdravia pri práci,

• vykonávanie pravidelných kontrol, vedenie dokumentácie a jej pravidelná aktualizácia,

• objednávanie, realizácia školení pre faktory pracovného prostredia.

• práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti • priateľský, mladý kolektív

• možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania • dôkladné zaškolenie v tíme - adaptačný proces     prispôsobený individuálnym potrebám

• príspevok zamestnávateľa do III. piliera podľa platných pravidiel spoločnosti

• pružná pracovná doba

• firemný mobil s neobmedzeným paušálom

• služobné motorové vozidlo, služobný notebook

• zľavy na produkty a služby spoločnosti

• Multisport karta • firemné akcie, Teambuilding

• možnosť ubytovania priamo v BA (firemný byt)

• možnosť práce z domu Home office

Informácie o výberovom konaní

CV v slovenskom jazyku zaslať na adresu : [email protected]
Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Verejné zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• praktické myslenie

• iniciatívnosť

• spoľahlivosť

• empatia

• komunikatívnosť

• ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

• sebaovládanie

• asertivita

• samostatnosť

• kreativita

Preventívne ochranné služby.
Bezpečnostnotechnická služba, pracovná zdravotná služba.
Poradenstvo, výchova a vzdelávanie v oblasti bezpečnosti práce, požiarnej ochrany a životného prostredia.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Kováčová
Tel.: +421465424513
E-mail: poslať životopis
ID: 4808230  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac