Servisný technik - mechanik strojných zariadení/ opravár

Boyser s. r. o.

Miesto práce
Budovateľská 38, Prešov
Termín nástupu
ihneď
550,00€/mesačne brutto + 80,00€/mesačne - osobné ohodnotenie + provízia z výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montážne a zámočnícke práce v dielni, t.j. rezanie, brúsenie, lisovanie, zváranie, lakovanie, výroba jednoduchých strojných častí
- montáž a realizácia akcií u našich klientov, prevažne na území Vsl. kraja
- oprava technických zariadení dodávaných firmou Boyser s.r.o.
- prevádzkový servis zariadení
- demontáž, montáž a oživenie nových, alebo opravených zariadení
- výroba a montáž jednoúčelových strojov
- rozhodovanie o spôsobe a realizácii opravy
- komunikácia s klientom o možnostiach opravy
- zodpovednosť za opravené zariadenia v záruke

- práca v slovenskej firme s mladým VŠ vzdelaným kolektívom pracovníkom
- pružná pracovná doba
- technická podpora firmy aj od zahraničných výrobcov
- pravidelné firemné a odborné školenia aj v zahraničí
- motivačné finančné ohodnotenie, fixný základ a podiel na dosiahnutom obrate strediska
- mobilný telefón
- služobný automobil

Pozícia vhodná aj pre nezamestnaného evidovaného na úrade práce:

- ZUoZ znevýhodnený uchádzač o zamestnanie je UoZ, ktorý je:
⦁ občan mladší ako 26 rokov veku, ktorý ukončil príslušným stupňom vzdelania sústavnú prípravu na povolanie v dennej forme štúdia pred menej ako dvomi rokmi a pred zaradením do evidencie nemal pravidelne platené zamestnanie (ďalej len „absolvent školy“),
⦁ občan starší ako 50 rokov veku,
⦁ občan vedený v evidencii uchádzačov o zamestnanie najmenej 12 po sebe nasledujúcich mesiacov (ďalej len „dlhodobo nezamestnaný občan“),
⦁ občan, ktorý najmenej 12 po sebe nasledujúcich kalendárnych mesiacov pred zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie nemal pravidelne platené zamestnanie,
Ponuka je vhodná pre ZUoZ, ktorý spĺňa § 50 zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

- UoZ vo veku do 25 rokov (25 rokov mínus 1 deň) vedení v evidencii UoZ minimálne 3 mesiace, ktorí nie sú zamestnaní, nepokračujú v procese vzdelávania, ani sa nezúčastňujú na odbornej príprave (not in employment, education or training – tzv. NEET),
- UoZ (NEET) vo veku do 29 rokov (29 rokov mínus 1 deň) vedení v evidencii UoZ minimálne 6 mesiacov.
Vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní u zamestnávateľa, podľa § 51a zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
Ponuka je vhodná pre ZUoZ, ktorý spĺňa § 54 zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadujeme odborné min. učňovské, SŠ, vzdelanie technického a strojárenské smeru s maturitou
- manuálnu zručnosť
- schopnosť samostatne pracovať
- schopnosť učiť sa a zvyšovať svoju odbornú úroveň
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie podmienkou
- ovládanie Office, OpenOffice.org, Microsoft Outlook na používateľskej úrovni
- anglický jazyk výhodou, nie je podmienku
- trvalý pobyt v Prešove a blízkom okolí
- prax je výhodou
- zváračský preukaz výhodou
- skúsenosti s čerpacou technikou sú výhodou
- samostatná pracovná činnosť bude možná po odbornom zaškolení

Ak vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

K svojej žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov. "V súlade so zákonom 428/2002 Z. z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Boyser s. r. o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Stabilná slovenská firma Boyser s.r.o. dodáva čerpadlá, vývevy, dúchadlá, výmenníky, miešadlá, príslušenstvo, MaR a technológie s tým súvisiace. Zastupujeme popredných svetových výrobcov čerpacej, vákuovej a tlakovej techniky pre slovenský trh. Pre všetky oblasti poskytujeme naším zákazníkom poradenskú činnosť, technické riešenia, kompletný servis zariadení, dodávku nových originálnych náhradných dielov, montáž, oživenie a spustenie v prítomnosti technika. Prístupné, rýchle, profesionálne a kvalitné riešenia!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2429178  Dátum zverejnenia: 3.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550,00€/mesačne brutto + 80,00€/mesačne - osobné ohodnotenie + provízia z výkonu