Obchodník

BOWA s.r.o.

Miesto práce
Rusovská cesta 20, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava ponúk, spracovanie obchodných dokumentov a marketingových materiálov,
• vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
• organizácia a plánovanie obchodných stretnutí,
• účasť na obchodných rokovaniach a osobných stretnutiach priamo v prevádzkach zákazníkov,
• samostatné oslovovanie existujúcich a potenciálnych klientov osobne, aj telefonicky, práca je spojená aj s cestovaním po Rakúsku,
• zisťovanie a analýza potrieb zákazníkov,
• pravidelné reportovanie a analyzovanie obchodných aktivít ,
• vedenie a správa databázy kontaktov,
• plnenie plánu predaja a tržieb,
• plnenie ďalších úloh vyplývajúcich z cieľov obchodného oddelenia spoločnosti,
• práca s ekonomickými a s CRM systémami,
• nemecký jazyk podmienkou - slovom aj písmom.

• Služobný mobil, PC/notebook,
• príjemné pracovné prostredie,
• automobil na služobné účely,
• motivujúce platové podmienky,
• možnosť ďalšieho vzdelávania,
• provízie podľa dosiahnutých výsledkov.

V prípade záujmu o nami inzerovanú pozíciu nám, prosím, zašlite Váš životopis emailom prostredníctvom nižšie uvedeného online formulára, alebo na e-mailovú adresu: [email protected].

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické alebo technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Výborné organizačné a vyjednávacie schopnosti,
• profesionálne vystupovanie, veľmi dobrý slovný a písomný prejav,
• samostatnosť, spoľahlivosť,
• proaktívny prístup k riešeniu problémov,
• znalosť nemeckého jazyka,
• ochota cestovať.

Spoločnosť Profinesa, s.r.o. je poskytovateľ riešení v oblasti eKasa online registračných pokladníc a pridruženej infraštruktúry. Spoločnosť predáva a zabezpečuje prevádzku certifikovaných ORP eKasa riešení pre malo a veľkoobchodné reťazce, obchodné siete ako aj pre drobné prevádzky obchodu a služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2476537  Dátum zverejnenia: 12.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 €