Projektový manažér

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinuje činnosti súvisiace so zavádzaním nových projektov po stránke technickej, technologickej a personálnej.
Pracuje v tíme – úzko spolupracuje so všetkými zainteresovanými zamestnancami pri zavádzaní a realizácii projektu (výroba, logistika, personálne oddelenie, finančné oddelenie, kvalita…)
Spolupracuje s klientom, spracováva, prípadne dojednáva požiadavky klienta.
Spolupracuje s centrálnym vývojovým a obchodným oddelením v materskej spoločnosti.
Zodpovedá za vypracovanie a vedenie predpísanej dokumentácie.
Sleduje realizáciu projektu, navrhuje prípadné modifikácie, vyhodnocuje projekt.
Informuje zainteresovaných zamestnancov o nových projektoch.
Asistuje priamo vo výrobných prevádzkach pri nábehu nových výrobkov.

Z prijatých životopisov budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí svojim vzdelaním a skúsenosťami najviac zodpovedajú našim požiadavkám.
Na osobné stretnutie pozveme len vybraných uchádzačov.

S ohľadom na Zákon č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3-5 rokov

Znalosti nástrojov kvality, ISO TS 16949

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov áut (konzoly, lišty, popolníky...), Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

M. R. Štefánika 2694
026 01 Dolný Kubín

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 923656   Dátum zverejnenia: 30.11.2016