Udržbár lisovacích foriem - Nástrojár junior/senior

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 2694, 026 01 Dolný Kubín
Termín nástupu
ihneď
1 130 EUR/mesiacOd 1130 eur, s bonusom 1380 eur pre junior pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-údržba lisovacích foriem v požadovanom stave s rešpektom plánu kvality, bezpečnosti a produktivity

-práca pre nadnárodnú spoločnosť
-pracovná zmluva na hlavný pracovný pomer
-príplatok za nočnú prácu platený nad rámec zákona
-bonus za výsledky
-ročný bonus po odpracovaní 1 roka/
-finančný príspevok v hodnote 4,50 eur
-bonus za odporučenie nového zamestnanca
-príspevok za dochádzanie
-multisport karta
-každoročná úprava mzdy

Informácie o výberovom konaní

Práca na 3 zmeny.
Pošlite nám prosím Vás životopis spolu s kontaktnými údajmi na Vás, vrátane súhlasu so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické,elektrotechnické

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

-prax s údržbou foriem 3 rokov
-skúsenosti s pieskovaním foriem
-skúsenosti s leštením-vysoký lesk
-znalosť hydrauliky
-samostatnosť, precíznosť
-ochota vzdelávať sa
-znalosť práce s horúcimi vtokmi
-práca na CNC výhodou
-znalosť čítať technické výkresy

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1922250  Dátum zverejnenia: 28.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 130 EUR/mesiac