Technik ABT a PO

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 2694, 026 01 Dolný Kubín, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Tvorí, implementuje, udržiava a zodpovedá za systém BOZP, PO, enviromentalistiky podľa noriem OHSAS 18001 a ISO 14001 a platnej slovenskej a EU legislatívy,
* Vystupuje ako poradca dodržiavania súladu s normami a ako podpora v oblasti riešenia problémov BOZP pre spoločnosť,
* Vykonáva pravidelné kontroly a definovanie priamych vhodných nápravných opatrení
* Zabezpečuje kontakt s príslušnými úradmi a treťou stranou v oblasti enviromentalistiky, pripravuje kolaudácie v
tejto oblasti vrátane potrebnej dokumentácie a povolení
* Vypracováva potrebnú dokumentáciu vrátane havarijných plánov a plánu spacovania odpadov
* Zodpovedá za tvorbu systému odpadov, ich spracovanie, odvozy odpadov, vedie evidenciu odpadového
hospodárstva a vypracováva príslušné štatistické prehľady a správy podľa slovenskej a EU legislativy
* Vypracováva hlásenia vyplývajúce z platnej legislatívy
* Dohliada na separáciu odpadu vo výrobných prevádzkach
* Spolupracuje s externým bezpečnostným technikom a spoločne vypracováva potrebnú dokumentáciu v oblasti BOZP a PO
* Vykonáva školenia zamestnancov
* Vykonáva krátke porady v oblasti HSE a navrhuje zlepšenia, zodpovedá za politiku zlepšovania v tejto oblasti
* Vykonáva činnosti podľa požiadaviek integrovného systému manažérstva kvality a environmentu podľa noriem
ISO TS 16 949 a ISO 14001

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, práca s modernou technológiou, možnosť zaškolenia
skúsenosti v oblasti environmentu výhodou
benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Z prijatých životopisov budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí svojim vzdelaním a skúsenosťami najviac zodpovedajú našim požiadavkám.
Na osobné stretnutie pozveme len vybraných uchádzačov.

S ohľadom na Zákon č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Znalosť legislatívy, analytické myslenie, schopnosť pracovať samostatne, ochota učiť sa nové veci, aktívny a zodpovedný prístup a vysoké pracovné nasadenie, ochota pracovať v tíme.
Výhodou sú skúsenosti v oblasti Automotive, resp. priemyslu.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1798883  Dátum zverejnenia: 4.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta