Line leader

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 2694, 026 01 Dolný Kubín
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
závisí od predchádzajúcich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Sledovanie zaradenia zamestnancov : dovolenky, absencie, kontrola dodržiavania pracovnej doby na a evidencia dochádzky operátorov
* Tlačenie Galia etikiet a ich včasné dodanie na výrobné linky
* Administratívne úlohy- evidencia efektivity je zhromaždená, dokumenty/formuláre sú dodané na výrobné linky
* Asistuje majstrovi montáže so všetkými operatívnymi záležitosťami- zmenou výroby, organizáciou práce, účasťou na schôdzach
* Zúčastňuje sa akčných plánov na prevenciu zákazníckych reklamácií
* Dôsledná a účinná kontrola plnenia úloh podriadených pracovníkov, vrátane organizovania striedania operátorov na pracoviskách počas prestávky
* Informovanie a školí podriadených zamestnancov o nových resp. zmenených výrobných postupoch, operačných postupoch, metódach práce
*Zodpovednosť za čistotu a poriadok na pracovisku – v zmysle systému 5S

vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať mailom, prípadne poštou.
Oslovíme len vybraných uchádzačov.

S ohľadom na Zákon č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

2
2

Hľadáme kandidáta s organizačnými schopnosťami, skúsenosťami s vedením menšieho kolektívu zamestnancov v priemyselnej výrobe, s prirodzenou autoritou, výhodou sú skúsenosti z automobilového priemyslu.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov áut (konzoly, lišty, popolníky...), Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

M. R. Štefánika 2694
026 01 Dolný Kubín
ID: 1241129   Dátum zverejnenia: 2.11.2016